Vetrex czy oknoplast

Na tym forum można porównywać ze sobą wielu producentów okien pcv i drewnianych.

Re: Vetrex czy oknoplast

Postautor: gosc >   18 lip 2018, 4:38

ANDRZEJ pisze:Szczerze cała ta kłótnia nic nie wnosi w to forum. Chciałem się dowiedzieć jak dobrze wydać pieniądze a straciłem tylko swój czas... Teraz to nie mam ochoty ani kupować okien z oknoplast ani z vertexu . To chyba wszystko pic na wode i naciągane klienta na koszta. Różnice w wycenia za 8 okien mam do 10 tysięcy. Ile zaoszczędzi kasy w sezonie grzewczym jak kupię okna te tansze? W sumie tylko drzwi tarasowe będą otwierane a reszta fixy to nie ma co się w nich zepsuć... wydać 10tys. więcej to przecież tak jakbym nadplacil sobie rachunki na kilka lat za ogrzewanie. Bez sensu

Nawet stałe okna mogą być kłopotliwe . Szyby mogą być zimne bo gaz ucieknie , szyby mogą po latach pękać by były żle zaszklone , szyby mogą być bardzo ciemne w tanich oknach, a i okleina może odchodzić z tych stałych okien jak się kupi taniochę, Tanie okna najczęściej mają bardzo słąbe Rw( są głośne), mają niekorzystny wsp g ( solar factor) itd itp. Taniocha to taniocha tak jak chińszczyzna .

Wstaw sobie luksfery będzie taniej o 20 tysięcy :)
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: karo32 >   23 wrz 2018, 12:04

A sprawdzałeś na stronach producentów? Myślę, że na pewno znajdziesz odpowiedzi na tej stronie o remontach http://hurtownia-express.pl/category/dom/
Awatar użytkownika
karo32
Bywalec

Re: Okna Firmy Drutex

Postautor: wioletta6 >   23 wrz 2018, 13:59

ZAKUPIŁAM OKNA FIRMY DRUTEX . JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. POLICZONO MI OKNA NIEDROGO ,WSTAWILI OKNA W GRATISIE. OKNA PREZENTUJĄ SIĘ PIĘKNIE. ZWRACAJĄ OKNA NA SIEBIE W POZYTYWNY SPOSÓB UWAGĘ. MUSZĘ DOKUPIĆ NASTĘPNĄ PARTIĘ OKIEN DRUTEX . POWIEDZIANO MI , ŻE OKNA SĄ TAŃSZE I JESZCZE PIĘKNIEJSZE. W STANDARDZIE DAJĄ SZYBY WYSOKIEJ KLASY ORAZ UCHYLNE SZYBY , WSTAWIENIE W GRATISIE . POLECAM. DOMAGAŁA WIOLETTA.
Awatar użytkownika
wioletta6
Początkujący Okniarz

Postautor: zychupe >   31 paź 2018, 11:24

A z jakich narzędzi korzystali? Gdy współpracowałem z Oknoplastem w Piasecznie to do pomiarów używali laserów, aby wypoziomować okna z pozostałymi meblami w mieszkaniu. Bardzo precyzyjna robota muszę przyznać.
Awatar użytkownika
zychupe
Bywalec

Poprzednia

Wróć do Porównanie producentów

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post