Vetrex czy oknoplast

Na tym forum można porównywać ze sobą wielu producentów okien pcv i drewnianych.

Re: Vetrex czy oknoplast

Postautor: gosc >   18 lip 2018, 4:38

ANDRZEJ pisze:Szczerze cała ta kłótnia nic nie wnosi w to forum. Chciałem się dowiedzieć jak dobrze wydać pieniądze a straciłem tylko swój czas... Teraz to nie mam ochoty ani kupować okien z oknoplast ani z vertexu . To chyba wszystko pic na wode i naciągane klienta na koszta. Różnice w wycenia za 8 okien mam do 10 tysięcy. Ile zaoszczędzi kasy w sezonie grzewczym jak kupię okna te tansze? W sumie tylko drzwi tarasowe będą otwierane a reszta fixy to nie ma co się w nich zepsuć... wydać 10tys. więcej to przecież tak jakbym nadplacil sobie rachunki na kilka lat za ogrzewanie. Bez sensu

Nawet stałe okna mogą być kłopotliwe . Szyby mogą być zimne bo gaz ucieknie , szyby mogą po latach pękać by były żle zaszklone , szyby mogą być bardzo ciemne w tanich oknach, a i okleina może odchodzić z tych stałych okien jak się kupi taniochę, Tanie okna najczęściej mają bardzo słąbe Rw( są głośne), mają niekorzystny wsp g ( solar factor) itd itp. Taniocha to taniocha tak jak chińszczyzna .

Wstaw sobie luksfery będzie taniej o 20 tysięcy :)
Awatar użytkownika
gosc

Poprzednia

Wróć do Porównanie producentów

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post