Szkolenia

Opinie o innych akcesoriach wszelkiej maści, takich jak klamki, uszczelki, akcesoria dodatkowe do okien.

Szkolenia

Postautor: MagdalenkaWseer333 >   18 maja 2020, 8:32

Od dłuższego czasu bardzo dokucza mi ból. Znalazłam firmę, która wykonuje takie szkolenia on line ale i stacjonarnie. Ból utrzymuje się u mnie od miesięcy, a był spowodowany wypadkiem na motorze. Co co sądzicie czy warto zapisać się na tego typu szkolenia aby samemu móc sobie z nim radzić https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/terapia-wisceralna-w-praktyce-fizjoterapeuty/22. Specjaliści powiedzieli mi, że niestety będzie on trwał u mnie latami. A nie ukrywam, ze rehabilitacja w ośrodkach jest dla mnie za droga.
Awatar użytkownika
MagdalenkaWseer333

Re: Szkolenia

Postautor: Kinder123 >   08 sty 2021, 11:33

Jeśli komuś dokucza bol i chce wybrać się na masaż czy potrzebuje rehabilitacji to polecam klinikę rehabilitacja łódź to naprawdę dobry ośrodek. Pracują tam sami profesjonalni ludzie. Sprawdźcie koniecznie na ich ofertę.
Awatar użytkownika
Kinder123
Bywalec

Postautor: koleś >   10 sty 2021, 12:01

Można się szkolić, dlaczego nie, ale powiem wam szczerze, że wydaje mi się, że jednak to nie jest takie łatwe i proste. Bo przecież doskonale wiemy, że na przykład masaż wrocław zrobią tylko profesjonaliści, a nie byle kto. Dlatego dobrze jest kogoś odpowiedniego poszukać.
Awatar użytkownika
koleś
Początkujący Okniarz

Postautor: fela8 >   11 sty 2021, 21:54

A ja szukałam aktualnie szkoleń z dziedziny IT i wpadłam na stronę https://integral-tech.pl/ . Muszę powiedzieć, że ich oferta jest naprawdę obiecująca, ponieważ sporo można dowiedzieć się na temat programistycznych rozwiązań etc. Myślę, że warto z takich szkoleń skorzystać.
Awatar użytkownika
fela8

Wróć do Akcesoria Inne

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post