Rozwiązania eko?

Tutaj możemy zadać takie pytania: Jakie okna pcv wybrać? Jakie okna pcv kupić? Ogólne dyskusje na temat wyboru okien pcv do domu lub mieszkania i nie tylko. Doradztwo na temat producentów okien pcv i profili okiennych.

Rozwiązania eko?

Postautor: bystrunia >   28 gru 2020, 15:57

Czy warto postawić na fotowoltaikę, a może jeszcze inne są rozwiązania godne uwagi?
Awatar użytkownika
bystrunia

Re: Rozwiązania eko?

Postautor: katrina >   28 gru 2020, 16:26

No, jak interesują cię proekologiczne i oszczędne rozwiązania, to warto też zapoznać się z usługami, jakie świadczy firma respect energia. Warto ponieważ od nich możecie pozyskiwać sprawdzony, bezpieczny prąd z odnawialnych źródeł. Ich oferta się naprawdę opłaci.
Awatar użytkownika
katrina

Postautor: żaneta >   14 sty 2021, 8:46

Ja poszłam całkowicie w nowoczesność. Mamy dom pasywny, rozwiązania całkowicie do tego typu domów, jak np. fotowoltaika, pompa ciepła, okna pasywne i cała generalnie bryła domu jest zaprojektowana tak, aby zminimalizować utratę ciepła. Wierzę, że takie budownictwa i takie rozwiązania mają przyszłość, a co ciekawe dużo osób się teraz na to decyduje. Ja z każdego rozwiązania jestem zadowolona, fotowoltaika też super jako wsparcie, bo jeżeli chcesz generować energię słoneczną w całości z fotowoltaiki to będziesz musiał zakupić sporą ilość paneli w zależności oczywiście, jak duży masz dom. My mamy 120m2.
Awatar użytkownika
żaneta

Postautor: aldonka99 >   14 lut 2021, 17:56

Myślę, że takie rozwiązania jak najbardziej są w porządku, ale nie każdy może sobie na nie pozwolić. Właśnie dlatego ja również zdecydowałam się na wdrożenie oferty https://poprostuenergia.pl/prad-dla-domu/ gdzie dzięki niej mogę płacić o wiele niższe rachunki za prąd.
Awatar użytkownika
aldonka99
Bywalec

Postautor: Kinder123 >   16 lut 2021, 18:25

W przypadku paneli fotowoltaicznych warto skorzystać z pomocy najlepszych w swojej branży. Osobiście zdecydowałem sie skorzystać z oferty instalacje fotowoltaiczne Poznań i jestem bardzo zadowolony. Wszystko przebiegło sprawnie, bez problemów.
Awatar użytkownika
Kinder123
Bywalec

Wróć do Jakie okna PCV kupić? Jakie okna PCV wybrać?

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post