praca w Anglii

Jeżeli szukasz pracy w branży to forum jest dla Ciebie. W tytule prosimy wpisywać stanowisko na jakim szukamy pracy oraz miejscowość.

praca w Anglii

Postautor: kamilamachunik >   15 kwie 2020, 9:20

W Anglii jest wiele, bardzo dobrze płatnych ofert pracy. Można szybko podreperować swój budżet.
Polecam podróż o Anglii busem firmy evobus-anglia.pl ;)
Awatar użytkownika
kamilamachunik
Bywalec

Re: praca w Anglii

Postautor: RafalNowak >   17 kwie 2020, 12:39

To bedzie bardzo dobre wyjscie z sytuacji.
Awatar użytkownika
RafalNowak
Początkujący Okniarz

Re: praca w Anglii

Postautor: Kamila81 >   20 kwie 2020, 18:04

Szukanie pracy w kraju niestety nie należy do najłatwiejszych czynności. Dużo tutaj zależy od naszego miejsca zamieszkania i wielkości miasta. Chociaż z drugiej strony nawet w tych większych panuje bezrobocie w jakimś tam stopniu więc nie można tego przyjąć za regułę. Patrząc na przestrzeni ostatnich kilku lat to wiele osób postanowiło wyjechać za lepszą pracą do krajów UE. Szczerze to się nie dziwię ponieważ sama jestem na ten moment przed podjęciem tej decyzji. Przeglądałam wiele możliwości ścieżek kariery, najbardziej prawdopodobną wydaje mi się zostanie opiekunką osoby starszej. Najważniejszym elementem z tego co czytałam to znaleźć sobie sprawdzonego pośrednika. Najwięcej pozytywnych opinii do tej pory czytałam o https://www.aterima-med.pl/ więc wstępnie to będzie mój wybór. Jeśli ktoś ma większe doświadczenie w organizowaniu sobie pracy za granicą to jestem otwarta na sugestie :)
Awatar użytkownika
Kamila81
Początkujący Okniarz

Wróć do Szukam pracy

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post