Pozbud czy Igies

Na tym forum można podzielić się z innymi opinią na temat firm produkujących okna drewniane oraz oferowanych przez nie okien.

Pozbud czy Igies

Postautor: nowa >   15 cze 2012, 21:53

Właśnie mam zdecydować się na okna i chodzę to tu to tam i pytam i wyceniam, a im dalej w las tym więcej drzew ... ostatnio wzięłam pod uwagę Pozbud (atrakcyjne cenowo dość) i Igies&Igies (droższe ale podobno dobre). Czy ktoś coś wie na ten temat ?? Pozdrawiam M.
Awatar użytkownika
nowa

Re: Pozbud czy Igies

Postautor: drewniany >   27 cze 2012, 21:37

Polecam Pozbud. Sam mam ich okna. Jestem z wielkopolski , kupowałem u nich w siedzibie w Luboniu. Super obsługa, pełen profesjonalizm.Doradzili , troszkę mi nawet pomogli i zauważyli parę "gaf" architekta.
Jak na razie okna spisują się bez zarzutu. Z całą odpowiedzialnością polecam Pozbud.
Pytaj o ich profil 88 na drewnie egzotycznym , mają sprawdzony duży wybór materiałów o dobrych właściwościach.
Oczywiście wybór należy do Ciebie.
Pozdrawiam
Błażej J.
Awatar użytkownika
drewniany

Postautor: Gość >   08 lip 2012, 16:20

nowa pisze:Właśnie mam zdecydować się na okna i chodzę to tu to tam i pytam i wyceniam, a im dalej w las tym więcej drzew ... ostatnio wzięłam pod uwagę Pozbud (atrakcyjne cenowo dość) i Igies&Igies (droższe ale podobno dobre). Czy ktoś coś wie na ten temat ?? Pozdrawiam M.

Z całym szacunkiem to firm, które porównujesz, ale które trudno porównać. Firma Pozbud to jedna z największych firm w branży stolarki drewnianej, producent okien, drzwi, podłóg. To firma, która jest notowana na giełdzie (WIG) i która jest laureatem wielu konkursów i nagród. Okna drewniane to w małym stopniu atrakcyjna (czytaj niska), to renoma i wielkość producenta, to możliwości techniczne produkcji, to wdrożone innowacyjne rozwiązania, to sieć sprzedaży, to w końcu marka i renoma. Sprawdź kogo rekomendują inni, np. portale informacyjne, ale dla konsumentów, np. infookno.pl
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: Gość >   07 sie 2012, 15:05

ale klienta maja w d.. reklamacje mozesz wsadzic do kosza od razu..... :evil: szkoda czasu i pieniedzy
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: gosc >   07 sie 2012, 21:10

Gość pisze:ale klienta maja w d.. reklamacje mozesz wsadzic do kosza od razu..... :evil: szkoda czasu i pieniedzy

Niezłe alke mało wiarygodne Podaj czego dotyczy reklamacja i gdzie ma miejsce jeśli chcesz ją załatwić pozytywnie albo podaj zaraz jakiego producenta preferujesz i sugerujesz ? :lol:
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: jago >   10 sie 2012, 20:20

Dokładnie ! Czytam kolejne forum o oknach a tu ten sam post, w tym samym tonie. Postarałby się choć słowa pozmieniać. Konkurencja i to do tego bez żadnego poziomu. Nie nadajesz się do uczciwego , konstruktywnego, konkurencyjnego handlu facet! Feeee!
Awatar użytkownika
jago

Postautor: Gość >   14 sie 2012, 11:46

no to wrzuć linki
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: ati >   21 sie 2012, 19:31

gosc pisze:
Gość pisze:ale klienta maja w d.. reklamacje mozesz wsadzic do kosza od razu..... :evil: szkoda czasu i pieniedzy

Niezłe alke mało wiarygodne Podaj czego dotyczy reklamacja i gdzie ma miejsce jeśli chcesz ją załatwić pozytywnie albo podaj zaraz jakiego producenta preferujesz i sugerujesz ? :lol:

a co ty się reklamacjami zajmujesz to podaj imie nazwisko i tel .Klient się się wkurzył ponieaż firma nie załatwiła reklamacji i co w tym dziwnego . Podaja namiary nasiebie ale również złóż deklarację że załatwisz reklamację
Awatar użytkownika
ati

Postautor: witek >   21 sie 2012, 19:36

Gość pisze:
nowa pisze:Właśnie mam zdecydować się na okna i chodzę to tu to tam i pytam i wyceniam, a im dalej w las tym więcej drzew ... ostatnio wzięłam pod uwagę Pozbud (atrakcyjne cenowo dość) i Igies&Igies (droższe ale podobno dobre). Czy ktoś coś wie na ten temat ?? Pozdrawiam M.

Z całym szacunkiem to firm, które porównujesz, ale które trudno porównać. Firma Pozbud to jedna z największych firm w branży stolarki drewnianej, producent okien, drzwi, podłóg. To firma, która jest notowana na giełdzie (WIG) i która jest laureatem wielu konkursów i nagród. Okna drewniane to w małym stopniu atrakcyjna (czytaj niska), to renoma i wielkość producenta, to możliwości techniczne produkcji, to wdrożone innowacyjne rozwiązania, to sieć sprzedaży, to w końcu marka i renoma. Sprawdź kogo rekomendują inni, np. portale informacyjne, ale dla konsumentów, np. infookno.pl

ha ha , są firmy co nie potrzebuja kasy z giełdy , są samowystarczalnei rentowne .Zobacz ile giełdowych firm ma kłopoty finansowe to nie jest żaden wyznacznik
Awatar użytkownika
witek

Postautor: Gosc >   22 sie 2012, 6:58

Ale dzięki temu widać na bierząco co się dzieje w firmie Uważam ,że bezpieczniej jest wpłacić zaliczkę w firmie giełodowej niż jakiejś podupadającej spółce z koziej Wólki
Awatar użytkownika
Gosc

Postautor: mirek >   22 sie 2012, 19:30

Gosc pisze:Ale dzięki temu widać na bierząco co się dzieje w firmie Uważam ,że bezpieczniej jest wpłacić zaliczkę w firmie giełodowej niż jakiejś podupadającej spółce z koziej Wólki

Prześledź ile bankrutów się przez giełdę przewineło , ilu ludzi kasę potraciło . Swarzędz to też była bezpieczna firma ha ha i co padaka . W roku jest kilkanaście giełdowych bankrutów i to jest bezpieczeństwo , ale kogo ?
Awatar użytkownika
mirek

Postautor: Gośc >   22 sie 2012, 20:17

I tu masz rację zwłaszcza bankructwo firmy Urzędowski :lol:
Awatar użytkownika
Gośc

Postautor: nowy >   09 wrz 2012, 9:20

Gośc pisze:I tu masz rację zwłaszcza bankructwo firmy Urzędowski :lol:

Zadzwoń do firmy i zdziwisz się jak ktoś odbierze , zapytaj czy produkują okna tylko za bardzo nie ośmieszaj się tymi pytaniami , otrzymasz odpowiedź że TAK . Inaczej zapytaj czy zbankrutowali , ale szybko się rozłącz bo to będzie wilka twoja kompromitacja . Zobacz nową stronę firmy Urzędowski , albo lepiej nie zaglądaj tam bo ogarnie ciebie wszechmocna apatia .
Awatar użytkownika
nowy

Postautor: nowy >   09 wrz 2012, 18:25

itp itd ciągle to samo-spam . A zakład w Ziębicach jest wystawiony na sprzedaż przez syndyka Tylko kto to kupi ?
Awatar użytkownika
nowy

Postautor: wiktor >   13 wrz 2012, 18:12

nowy pisze:itp itd ciągle to samo-spam . A zakład w Ziębicach jest wystawiony na sprzedaż przez syndyka Tylko kto to kupi ?

a dzwoniłeś i pytałeś się czy robią okna ? dlaczego nie chcesz się skompromitować poraz któryś z rzędu .Powinieneś do tego już przywyknąć .Tyle porażek itp
Awatar użytkownika
wiktor

Postautor: gosc >   13 wrz 2012, 18:24

Ha Ha Ha dalej kicha Zaliczki by się przydały ?
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: szukający okien >   22 lis 2012, 12:05

Gość pisze:
nowa pisze:Z całym szacunkiem to firm, które porównujesz, ale które trudno porównać. Firma Pozbud to jedna z największych firm w branży stolarki drewnianej, producent okien, drzwi, podłóg. To firma, która jest notowana na giełdzie (WIG) i która jest laureatem wielu konkursów i nagród. Okna drewniane to w małym stopniu atrakcyjna (czytaj niska), to renoma i wielkość producenta, to możliwości techniczne produkcji, to wdrożone innowacyjne rozwiązania, to sieć sprzedaży, to w końcu marka i renoma. Sprawdź kogo rekomendują inni, np. portale informacyjne, ale dla konsumentów, np. infookno.pl

Czytam, czytam i ewidentnie widzę że mamy tu pracownika firmy pozbud, który zachwala swoją firmę i neguje żalących się klientów. :?
Po 1-sze infookna to jest strona gdzie producenci pokazują i reklamują swoje okna poprzez artykuły tam umieszczane.
Po 2-gie gdyby Pozbud był taki cacy to nie miałby tylu rozżalonych klientów.
Jasne w każdej firmie może zdążyć się bubel, ale skoro jest taka masa zażaleń w sieci ,
to może faktycznie coś w tym jest że Ta WIELKA firma ma gdzieś tych niezadowolonych.
Byle do przodu :)
Nikogo nie reklamuję, nikogo nie polecam tylko fałszywych doradców demaskuję
Pozdrawiam i udanych zakupów życzę.
Awatar użytkownika
szukający okien

Postautor: Technix >   08 sty 2013, 9:10

Na anonimowych forach ciężko jest określić kto faktycznie wyraża opinię, a kto agituje. Odnosząc się do tematu: ja osobiście wybrałbym Pozbud, bo już miałem z tą firmą do czynienia i nie było problemów ze współpracą. Ale i tak znajdą się pewnie tacy, którzy stwierdzą, że moja opinia może mieć drugie dno :P
Awatar użytkownika
Technix
Bywalec

Postautor: finlandia >   05 lut 2013, 7:50

Pozbud ma jednak jeden problem - jednego dilera, który nie może się powstrzymać przed wszechstronną dyskredytacją swojej konkurencji. Jego krzyki rzucane w sieci (pod wiatr) brudzą logo producenta.
Awatar użytkownika
finlandia

Postautor: robert >   30 mar 2013, 20:40

pozbud od 5 lat zamieszał strasznie na rynku stolarki okiennej z małej firmy rodzinnej która robiła sobie okna na rynek lokalny przez szereg inwestycji technologicznych stał się przodującym producentem okien w Polsco. Dlatego drodzy Państwo popatrzcie iż niech tylko wypowie się niezadowolony handlowiec z innej firmy któremu firma pozbud zabrała klienta wystarczy.
Anonimowo jest najłatwiej oczerniać markę która została zbudowana na solidnej rodzinnej pracy. Okna które wychodzą z tej fabryki na dzień dzisiejszy wyglądają jak meble i będą służyć klientom lata. ma te okna 7 lat i mój sąsiad w nowym domu własnie sobie zamontował i dzięki temu odbyła się u mnie regulacji stolarki oczywiście nie za darmo. Jak kupowałem okna byłem osobiście w fabryce i rozmawiałem z właścicielem, bardzo miły człowiek. Proszę nie czytać bredni na tych forach.
Awatar użytkownika
robert

Następna

Wróć do Firmy produkujące okna drewniane

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post