Brama wjazdowa na posesję

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Brama wjazdowa na posesję

Re: Brama wjazdowa na posesję

Post autor: pukla123 » 04 lis 2019, 9:22

jesli juz w temacie bram i ogrodzen jestesmy to ja polecam firmę Płotbud jesli chodzi o ogrodzenia aluminiowe To rzetelna firma. Realizują zlecenia w całej Polsce, mają dogodne terminy i nie są drodzy jak inne firmy.

Re: Brama wjazdowa na posesję

Post autor: pukla123 » 23 paź 2019, 17:02

O taką bramę trzeba odpowiednio dbać, by nie zniszczyła jej korozja. Warto przed zimą pomyśleć o https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/ Godną polecenia metodą jest system duplex, gdyż jest bardzo trwały. Zabezpieczenia antykorozyjne powstałe na wskutek malowania proszkowego sprawdzą się doskonale w przypadku elementów dekoracyjnych takich jak m.in. ogrodzenia, bramy. Polecam skorzystać z usług i produktów firmy Metaltech

Re: Brama wjazdowa na posesję

Post autor: trefl » 01 gru 2017, 10:33

Świetnie, jesli myślisz o automatyczniej bramie wjazdowej. Ja mam na swojej posesji i bardzo sobie chwalę. Polecę Ci firmę tj. https://www.nice.pl/kategoria/automatyk ... rzesuwnych , oferująca systemy takich mechanizmów przesuwnych. Mają nowoczesne i solidne jakościowo siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych. Będziesz zadowolony!

Na górę