Opony całoroczne - do auta dostawczego

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Opony całoroczne - do auta dostawczego

Postautor: jerzyks >   07 gru 2019, 9:35

Szukam jakiś opon z przeznaczeniem do auta dostawczego. Dodam, że chodzi o opony w rozmiarze: 205/65 R16
Auto dużo jeździ, bo około 50 do 60 tys km rocznie. Szukam jakiś dobrej klasy wytrzymałych opon do jazdy na co dzień. Możecie polecić coś z tego zakresu?
Awatar użytkownika
jerzyks
Ekspert

Re: Opony całoroczne - do auta dostawczego

Postautor: ebros >   10 gru 2019, 12:53

W ostatnich latach technologia związana z produkcją opon całorocznych została poprawiona. Widać to po testach opon, gdzie droga hamowania w przypadku opon wielosezonowych jest już całkiem zadowalająca.
Wg rankingów dobrej klasy opony wielosezonowe, nie istotnie pod względem hałasu, pod względem przyczepności, pod względem drogi hamowania od nawet budżetowych odpowiedników zimowych. Odsylam w tym celu do rankingów do ADAC - czyli największego niemieckiego motozwiązku.
Więcej na temat wad oraz zalet związanych z zakupem opon całorocznych można doczytać w niniejszym wpisie: http://fiat-furious.pl/uncategorized/opony-caloroczne-czy-warto/
Awatar użytkownika
ebros

Postautor: marek4431 >   20 sty 2020, 9:07

Ja jestem bardzo ciekawy ile takie opony cało roczne kosztują.Czy to jest dużo pieniędzy czy mało.
Awatar użytkownika
marek4431
Początkujący Okniarz

Postautor: dominik332 >   20 maja 2020, 6:44

Kupno opon zawsze jest bardzo trudne.Chyba każdy człowiek bardzo dobrze o tym musi wiedzieć.
Awatar użytkownika
dominik332
Początkujący Okniarz

Postautor: lormart55 >   10 cze 2020, 10:43

Według mnie, tym bardziej że jest to auto dostawcze, lepiej będzie zmieniać opony na zimowe :)
Awatar użytkownika
lormart55
Początkujący Okniarz

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post