okna pcv Warszawa

Tutaj możemy zadać takie pytania: Jakie okna pcv wybrać? Jakie okna pcv kupić? Ogólne dyskusje na temat wyboru okien pcv do domu lub mieszkania i nie tylko. Doradztwo na temat producentów okien pcv i profili okiennych.

okna pcv Warszawa

Postautor: bmor >   17 sie 2018, 9:36

Witam

Szukam dobrych okien w Warszawie. Zdecydowałem się na pcv ale bardziej mi zależy na dobrym montażu, jak narazie faworytem jest https://www.salonstolbud.pl/ mają dobre opinie ale za to ich producent budzi wątpliwości. Ktoś tam kupował okna z montażem?
Awatar użytkownika
bmor
Początkujący Okniarz

Re: okna pcv Warszawa

Postautor: miki789 >   24 wrz 2018, 11:55

Polecam polską firmę OknoPlus jeśli chodzi o producentów pcv i alu. Znam tę markę już od dawna, swoje pierwsze okna w życiu kupowałem właśnie od nich i cały czas izolują porządnie, nie mam jakiś awarii, klamki się nie wypaczają, cały czas zamykają się tak samo łatwo i lekko.
Awatar użytkownika
miki789

Postautor: mirek7 >   30 kwie 2019, 9:32

Mam swoją firmę budowlaną i chciałbym nawiązać współpracę z innymi firmami. Co sądzicie o tym serwisie https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-firm-warszawa ? Chciałbym,aby współpraca była płynna i w dobrych stosunkach. Czy warto znaleźć się w takiej bazie firm? Prosze o opinie.
Awatar użytkownika
mirek7
Ekspert

Postautor: patrycjusz >   22 maja 2019, 9:20

a widziałeś ofertę Ostium Warszawa z Broniewskiego 28? jak nie to zerknij sobie. Mi wykonali bezpłatny pomiar wszystkiego i wycenę. A do tego mają okna Aluplat w niezłych cenach. Co do montażu to też się z nimi dogadasz. U mnie montowali okna i poszło im to bardzo sprawnie. Okna są bardzo dobrze dopasowane i szczelne.
Awatar użytkownika
patrycjusz

Postautor: Sławomir84 >   31 maja 2019, 14:07

W Warszawie działa firma MarkBud, produkująca okna w systemach Schuco. Dwa lata temu korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Na początku przekonało mnie to, że robią darmowy pomiar, wycenę i uczciwie stawiają kwestie gwarancyjne, ale później też się nie zawiodłem. Mają dobrze przygotowanych ludzi i potrafią podejść indywidualnie do potrzeb klienta. To jedna z tych firm, które naprawdę specjalizują się w stolarce okiennej i mogę ich polecić z czystym sercem.
Awatar użytkownika
Sławomir84
Bywalec

Postautor: grzegorztyro39 >   27 lip 2019, 21:03

W kwestii wyboru producenta - długo nie musiałem się zastanawiać. Wystarczyło popytać wśród znajomych i sprawa była jasna. Większość z nich polecała mi firmę Drutex. Wypowiadali się bardzo pozytywnie co do ich stosunku ceny do jakości. Kupiłem i nie żałuję. Moim zdaniem świetny produkt.
Awatar użytkownika
grzegorztyro39

Postautor: adamek >   07 sie 2019, 20:41

ja tez kupowałem okna w Ostium z Broniewskiego. Ze wszystkich sklepów w jakich byłem, to oni zaoferowali mi najlepsze warunki zakupu okien + montaż do tego. A przy tym cała transakcja i realizacja zamówienia przebiegła bardzo sprawnie i szybko.
Awatar użytkownika
adamek

Wróć do Jakie okna PCV kupić? Jakie okna PCV wybrać?

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post