Nagrzewnica do garażu

Jaka pianka do montażu okien? Jakie kotwy? Jakie materiały montażowe? Dowiesz się wszystkiego tutaj.

Nagrzewnica do garażu

Postautor: sten >   22 kwie 2018, 7:40

Garaż to typowa dobudówka przy domu, aktualnie bez ogrzewania. Zastanawiam się w związku z tym, nad wyborem jakiejś dobrej, sprawdzonej nagrzewnicy. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć? Jaką wybrać, aby była w stanie ogrzać tradycyjny garaż w którym spędzam dosyć dużo czasu.
Awatar użytkownika
sten
Ekspert

Re: Nagrzewnica do garażu

Postautor: kow >   23 kwie 2018, 4:50

Nagrzewnica elektryczna, sama w sobie nie jest drogim urządzeniem. Kosztowna może być za to jej eksploatacja. Bo jest to jedno z bardziej energochłonnych urządzeń. No chyba, że zamiast nagrzewnicy elektrycznej, zainwestujemy w nagrzewnicę gazową. Czyli taka dużą suszarkę, w której uzwojenie ogrzewane jest przy pomocy gazu, który jest znacznie tańszy w eksploatacji.
Informacje na temat nagrzewnic: https://kraftdele.info/62-nagrzewnice
Awatar użytkownika
kow
Ekspert

Re: Nagrzewnica do garażu

Postautor: Słodkaaa >   07 cze 2019, 11:19

Dobrze wiedzieć. Ja właśnie mam budować garaż, także pomocna informacja. Zdradzę wam się planuje postawić u siebie blaszaka. . Blaszane garaże zdecydowanie mają swój urok i na dodatek przy niskich kosztach możesz wybudować naprawdę coś solidnego.Słyszałam, że garaże blaszane lubelskie tani producent swiatgarazy.com ma znakomite. Firma w tym zakresie się specjalizuje już od wielu lat. Także wie jak sprostać oczekiwania swoich klientów.
Awatar użytkownika
Słodkaaa

Wróć do Opinie o materiałach montażowych