Zatrudnimy operatorów okleiniarek umowa o pracę Swarzędz

Jeżeli szukasz pracownika to to forum jest dla Ciebie. W tytule prosimy wpisywać nazwę firmy, stanowisko oraz miejscowość.

Postautor: S.Malkowska >   25 lut 2016, 9:46

Jeśli masz doświadczenie w pracy na maszynach okleinujących poszukujesz nowego zajęcia lub myślisz o zmianie pracy. Zapraszamy

Poszukuję operatorów maszyn okleinujących w Swarzędzu (wielkopolska)

Zadania:
- okleinoanie profili pvc, zgodnie z zasadami produkcji

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy

- bardzo dobre warunki pracy
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość awansu w kierunku lidera zmiany
- dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna
- karta sportowa

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu przez mój profil, udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
S.Malkowska
Początkujący Okniarz

Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2016, 9:12

Re: Zatrudnimy operatorów okleiniarek umowa o pracę Swarzędz

Postautor: Erykos123 >   13 kwie 2018, 20:51

A ile tam pieniędzy będzie do ręki co miesiąc?
Erykos123

Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2018, 20:50

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron