Zakupy do domu

Opinie o innych akcesoriach wszelkiej maści, takich jak klamki, uszczelki, akcesoria dodatkowe do okien.

Zakupy do domu

Postautor: mirek7 >   07 sie 2019, 19:42

Słuchajcie, jak czesto robicie zakupy do domu? Chciałabym zmienic cos w moim życiu i nie chce marnowac tyle czasu na zakupach, wydaje mi sie to bezsensowne! po co marnowac czas jak można zamówić z kodami rabatowymi https://kuplio.pl/kupony/bdsklep Mam nadzieje, ze komus z was przyda sie moja rada. Lubie kupowac rzeczy na zapas , takie jak kawa/Chemia/woda itp .
Awatar użytkownika
mirek7
Ekspert

Re: Zakupy do domu

Postautor: tomasz2221 >   19 paź 2019, 19:32

Jeśli robisz zakupy do domu to postaw na dobry sprzęt. Dla osób które uwielbiają kawe polecam bardzo Jura x8 . Taki express jest bardoz elegencki i pasuje do każdej kuchni. Ja s4)ójdostałam na prezent urodzinowy i jestem z niego bardzo zadowolona. Myślę że każdemu się on wpasuje w gusa bo robi on różne rodzaje kawy. Polecam
Awatar użytkownika
tomasz2221
Bywalec

Postautor: pukla123 >   27 paź 2019, 4:40

w kazdym domu przyda się MŁYNEK ELEKTRYCZNY DO MIELENIA KAWY AUTOMATYCZNY Dobra kawa musi byc ziarnista i mielona kazdorazowo przed zaparzaniem. Dlatego taki młynek to podstawa.
Awatar użytkownika
pukla123
Bywalec

Postautor: katpat >   03 gru 2019, 8:01

Chcesz mieć w swoim domu grzejnik, który nie zabiera miejsca i jest mało widoczny? Idealnym rozwiązaniem będzie grzejnik kanałowy https://mat-dom.pl/grzejniki-kana-owe/ , stosowany w nowoczesnym budownictwie.
Awatar użytkownika
katpat
Początkujący Okniarz

Postautor: sap220 >   05 gru 2019, 12:39

Wydatki związane z domem są nieograniczone.
Awatar użytkownika
sap220
Początkujący Okniarz

Postautor: pestka >   14 gru 2019, 11:02

Ja uważam, że najlepiej opłaci się robić zakupy w internecie tego typu. Raz macie większy wybór, a dwa lepsze ceny. Także przejrzyjcie sobie oferty przykładowo e-ekomax.pl, jeżeli przykładowo szukacie takie artykuły do sypialni jak narzuta 220x240. Dzięki tej firmie, możecie sprawić, że wasza sypialnia będzie oazą wypoczynku.
Awatar użytkownika
pestka

Postautor: lola88 >   16 gru 2019, 9:22

No, jeżeli szukacie czegoś do wystrojenia swojego wnętrza. Czegoś co doda charakteru za niewielkie pieniądze to zerknijcie sobie tutaj https://wallcolors.pl/plansze/5039-plansza-motyle.html . Znajdziecie tam przepiękne plakaty, które będą efektywnie zdobić wasze ściany.
Awatar użytkownika
lola88

Postautor: bartosz153 >   13 lut 2020, 12:24

Zakupy robię około dwa razy w tygodniu, a raz w miesiącu kupuję środki czystości inne tego typu rzeczy. Najlepiej jechać do sklepu, gdzie jest wszystko.
Awatar użytkownika
bartosz153
Początkujący Okniarz

Postautor: Lucjanka >   13 lut 2020, 14:01

ja robię raz na początku tygodnia , a tak to ewentualnie jak coś zapomnę i brakuje, chemię i kosmetyki raz w miesiącu
Awatar użytkownika
Lucjanka
Początkujący Okniarz

Postautor: Kordik >   27 lut 2020, 7:12

W sklepie internetowym Mat-Dom możecie zamówić grzejniki luxrad , które śmiało Wam mogę polecić, bo naprawdę dobrze oddają ciepło.
Grzejniki nie są, aż tak drogie, a starczą nam na lata.
Awatar użytkownika
Kordik
Bywalec

Postautor: Tomek Wójcik >   27 lut 2020, 14:48

Zakupy przez Internet to duże ułatwienie, zwłaszcza dla osób, które mają dość zajęty czas. Ja ostatnio kupiłem prawie wszystkie meble do sypialni przez Internet i jestem bardzo z nich zadowolony.
Awatar użytkownika
Tomek Wójcik
Początkujący Okniarz

Postautor: Onnis >   04 mar 2020, 21:00

Podczas doboru mebli do swojego wnętrza warto zajrzeć do internetowego sklepu meblowego https://www.edinos.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo propozycji jeśli chodzi o meble do Waszego mieszkania, które pozwolą nie tylko wyjątkowo zaaranżować całą przestrzeń, ale również zadbać o wygodę użytkowania oraz odpoczynek po ciężkim dniu pracy. A dla nas i gości nawet kilka dni temu zamówiliśmy sobie wieszak do przedpokoju który super spełnia swoje zadanie.
Awatar użytkownika
Onnis

Postautor: aldonka99 >   31 mar 2020, 17:57

Ja najczęściej takie zakupy robię przez internet w sklepach internetowych i jestem zdania, że to jest najlepsza opcja. Tym bardziej jak widzę, że dany sklep ma wdrożone płatności online https://www.cashbill.pl/ które sprawdzają się znakomicie.
Awatar użytkownika
aldonka99
Bywalec

Postautor: mirek7 >   04 kwie 2020, 9:21

Bardzo ciekawy temat! Zwlaszcza ze teraz wiekszosc z nas siedzi w domu i sie zastanawia jaki remoncik zrobic hehe ja zachecam do zakupu nowych lozek https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewni ... e-234.html przyznam wam,ze są super jakosci! Nie wyobrazam sobie jak mialbym spac na jakims innym. Jak chcecie ulokowac dobrze pieniadze to koniecznie musicie to zrobic wlasnie w tej firmie.
Awatar użytkownika
mirek7
Ekspert

Postautor: pukla123 >   13 kwie 2020, 11:03

jak o zakupach do domu mowa to polecam zainwestować w panele słoneczne Kraków My mamy od sunking. To solidna firma. Teraz prąd jest drogi, także trzeba pomyśleć o alternatywnych źródłach energii. Za koszt instalacji można uzyskać zwrot, takze warto rozwazyc tą sprawe
Awatar użytkownika
pukla123
Bywalec

Postautor: kamilamachunik >   15 kwie 2020, 9:13

Ja szczególnie w tym trudnym czasie pandemii, zamawiam dużo produktów ze strony herbaefekt.pl. Ich asortyment bardzo mnie ratuje w ostatnim czasie :)
Awatar użytkownika
kamilamachunik
Bywalec

Postautor: Kordik >   20 kwie 2020, 6:26

Witam.
Chciałbym chciałbym wymienić w swoim mieszkaniu grzejniki na nowe, do salonu chce kupić grzejniki pionowe, bo bardzo mi się spodobały.
Czy ktoś z Was orientuje się jakiej firmy grzejniki najlepiej wybrać? Na stronie Mat-Domu mają szeroki wybór i tam każda marka jest znana, ale ktoś może ma jakieś za i przeciw?
Awatar użytkownika
Kordik
Bywalec

Postautor: Kamila81 >   20 kwie 2020, 17:59

Nie widze zadnych przeciw.
Awatar użytkownika
Kamila81
Początkujący Okniarz

Postautor: Limitless >   29 kwie 2020, 5:33

Meble w domu wymieniam raczej rzadko, przy okazji remontów albo gdy już się zepsują. Ostatnio wymienłem sofe bo już się do niczego nie nadawała a wraz z żoną uznalismy, że sofy rozkładane sprawdzą się u nas lepiej.
Awatar użytkownika
Limitless
Początkujący Okniarz

Postautor: zuziakow45 >   29 kwie 2020, 10:21

Ja najczęściej robię zakupy stacjonarnie. Szkoda mi czasu na odsyłanie rzeczy, jeśli mi się nie spodoba. Na żywo można zobaczyć dokładnie kolor, dotknąć, a zdjęcia w internecie tego nie oddają.
Awatar użytkownika
zuziakow45
Początkujący Okniarz

Następna

Wróć do Akcesoria Inne

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post