Wakacje po epidemii

Opinie o innych akcesoriach wszelkiej maści, takich jak klamki, uszczelki, akcesoria dodatkowe do okien.

Wakacje po epidemii

Postautor: mirek7 >   04 kwie 2020, 14:56

Cześć kochani! Jeżeli tak jak ja zastanawiacie się , gdzie pojedziecie na wakacje po epidemii, zachecam was do skorzystania z oferty https://www.hotelstbruno.pl/strefa-relaksu/medispa bylam tam z dziecmi w tamtym roku i bylismy wniebowzięci. Myślę, że i wam może się spodobać takie rozwiązanie! :)
Awatar użytkownika
mirek7
Ekspert

Re: Wakacje po epidemii

Postautor: kamilamachunik >   15 kwie 2020, 9:39

Ja planuję w wakacje wyjechać do Anglii, zarezerwowałam już nawet busa anglia-polska-busy.pl. Co o nich myślicie?
Awatar użytkownika
kamilamachunik
Bywalec

Postautor: kiniafox5263 >   19 maja 2020, 6:45

Czas po epidemii nadejdzie nieprędko. Ja w tym roku wybieram się na Mazury. Miałam jechać za granicę, ale nie chcę ryzykować, chociaż wiele krajów zachęca do przyjazdu turystów.
Awatar użytkownika
kiniafox5263
Początkujący Okniarz

Postautor: Antosia32 >   28 maja 2020, 10:14

Wakacje po epidemii chyba spędzimy w Polsce może mazury. Ostatnio oglądałam fajny czarter jachtowy na mazurach na https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachto ... ych-mazury . Wydaje mi się, że sprawdzą się takie wakacje pod wieloma względami, tylko już muszę rezerwować, bo czasu coraz mniej.
Awatar użytkownika
Antosia32
Początkujący Okniarz

Postautor: elisabeth851 >   29 maja 2020, 9:08

Myślę, że już w tym roku można wyjechać na wakacje za granicę. Coraz więcej krajów otwiera granice, a wirus pozostanie z nami na długo.
Awatar użytkownika
elisabeth851
Początkujący Okniarz

Wróć do Akcesoria Inne

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post