Uwaga na MIROX Poznań!!!

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Uwaga na MIROX Poznań!!!

Postautor: LEO >   31 mar 2017, 13:09

ODRADZAM! Jestem użytkownikiem okien z firmy Mirox od 3 lat. Zakupiłam je w ich oddziale na ul.Góreckiej , mogła bym książkę napisać o ich wadach no i oczywiście drugą o niekompetencji pracowników ,tych którzy przyjmują zgłoszenie z reklamacją jak i ci którzy w końcu łaskawie się zjawiają ale nie potrafią usunąć wad .
Jeśli nie chcecie władować się w zakup bubli których nie da się używać bez problemów to trzymajcie się z dala od firmy MIROX . :( Odradzam! :( :( :(
Awatar użytkownika
LEO
Początkujący Okniarz
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 12:32

Re: Uwaga na MIROX Poznań!!!

Postautor: miko >   01 kwie 2017, 6:55

A co konkretnie nie jest tak z tymi oknami?
Awatar użytkownika
miko
Początkujący Okniarz
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2017, 6:35

Re: Uwaga na MIROX Poznań!!!

Postautor: Apacz 89 >   11 lip 2017, 10:53

Odradzam również, okna po 2 latach żółte od strony zewnętrznej, nie da się niczym tego domyć, monterzy chyba z łapanki z ulicy bez podstawowych narzędzi takich jak choćby poziomica, jedno z okien źle zamontowane na co Pan od reklamacji stwierdził, że widział gorsze montaże i na tym ta reklamacja się skończyła, jednym słowem porażka, OMIJAĆ TĄ FIRMĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Apacz 89
 

Re: Uwaga na MIROX Poznań!!!

Postautor: Krystyna1050 >   30 lip 2017, 9:59

najgorzej jak ktoś odwala taką fuszerkę
Awatar użytkownika
Krystyna1050
Bywalec
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2017, 11:46

Re: Uwaga na MIROX Poznań!!!

Postautor: zuza >   29 wrz 2017, 10:18

Jestem tego samego zdania ODRADZAM ta firmę reklamacje są rozpatrywanie na zasadzie przyjazdu ich pracownika i robieniu z klienta idioty ze wszystko jest ok. Ja od 2 miesięcy nie mogę dojść do porozumienia z tą firmą zamontowali źle drzwi i opierają się ze jest wszystko ok. Obsługa żałosna w firmie żałosna nic nie wiedzą i tylko ściemnianie.
Monter z niezależnej firmy powiedział ze ewidentnie ościeżnice nie trzymają pionu.
Jak ktoś chce stracić nerwy to niech kupuje w MIROX
Awatar użytkownika
zuza
 

Re: Uwaga na MIROX Poznań!!!

Postautor: Wiesława >   21 sie 2019, 8:32

Jestem bardzo niezadowolona, wybrałam te firmę ponieważ wydawała się konkurencyjna cenowo. Spółdzielnia wymaga założenia nawiewników, panom, którzy przyszli na pomiar pokazałam pismo ze spółdzielni i informowałam o wymaganiach, również pani, z którą rozmawiałam odnośnie zamówienia czytałam pismo, nie zapisali tego, okna dostarczyli bez nawiewników. Poinformowali, że to nie problem zgłoszą to w firmie, ktoś przyjdzie i założy. Nie zgłosili, wielokrotnie dzwoniłam, w końcu wyznaczyli termin za 3 tygodnie, przyjdzie pracownik i sprawdzi czy można nawiewniki założyć. Przyszedł pracownik stwierdził, że można założyć oraz, że okna są źle wyregulowane. Miał to zgłosić w firmie, miano do mnie zadzwonić i poinformować kiedy przyjdzie monter. Czekałam ponad tydzień, w końcu zadzwoniłam, by dowiedzieć się, że nic nie wiedzą o nawiewnikach, kto u mnie był, co trzeba zrobić. Gdy pani, z która rozmawiałam wreszcie zrozumiała co do niej mówię, poinformowała, że nawiewniki kosztuja 276 zł po czym przysłała fakturę na 597 zł. Czyli 2 okna z firmy Mirox kosztować mnie mają 500 - 600 zł więcej niż gdzie indziej (Variant, Chemoplast, Pomorska Fabryka Okien). Zdecydowanie nie polecam firmy Mirox.
Awatar użytkownika
Wiesława
 

Re: Uwaga na MIROX Poznań!!!

Postautor: marko44 >   22 sie 2019, 9:03

Miało być tanio Gów...ady to i jest.
Teraz do siebie mieć pretensje a nie do firmy co tanio sprzedała a wy wymagacie w tej cenie towaru pierwsza klasa.
Awatar użytkownika
marko44
 

Re: Uwaga na MIROX Poznań!!!

Postautor: Lechu >   06 wrz 2019, 11:48

Odradzam również firmę mirox przed chwilą chciałem telefonicznie złożyć zamówienie na okna po pierwsze pani była bardzo niemiła po drugie nie można telefonicznie tylko mailowo co już zrobiłem tydzień temu i żadnego odzewu więc zadzwoniłem do innej firmy i załatwiłem telefonicznie w kilka bez żadnego problemu skoro firma nie dba o klienta łaski nie robią jestem tylko ciekaw co na to szefostwo
Nie polecam i niech się ten cały mirox w nos pocałuje
Awatar użytkownika
Lechu
 


Wróć do Firmy produkujące okna PCV

 


  • Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość