Uwaga na firmę BIMM z Grodziska Mazowieckiego

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Uwaga na firmę BIMM z Grodziska Mazowieckiego

Postautor: Olgierd >   02 sie 2018, 14:59

Witam, uwaga na OSZUSTÓW, przez 4 miesiące mimo podpisania umowy i pobrania 100% przedpłaty / okna w promocji firmy VETREX/ nie zamówili okien u producenta, cały czas znajdywali wymówki i przesuwali termin montażu / niezamówionych okien/, do tej pory - mija już pół roku, nie odzyskałem całej zapłaconej kwoty, mimo pisemnych obietnic zwrotu pieniędzy i pośrednictwa firmy Vetrex, jeżeli zastanawiacie się nad zakupem czegokolwiek w tej firmie stanowczo odradzam.
Awatar użytkownika
Olgierd
Początkujący Okniarz

Re: Uwaga na firmę BIMM z Grodziska Mazowieckiego

Postautor: Radosław Kmieć >   21 wrz 2018, 10:43

Wkrótce podaje firme Bimm do sądu, jeśli bo ciągle unikają wykonania w całosci zgodnie z umową zamówienia za które z góry zapłaciłem (mam wadliwe okna i bez klamek). Polecam iść do sądu. Jeśli Pan zapłacił i wogóle niczego nie zrobili, proszę pomyśleć o zgłoszeniu zawiadomienia w prokuraturze.
Awatar użytkownika
Radosław Kmieć

Postautor: BIMM >   19 paź 2018, 17:06

Szanowny Panie Olgierdzie,

Sytuacja z Pańskim zamówieniem została wyjaśniona, zawinił dyrektor działu realizacji i pracownik pomiarowy, którzy zostali z firmy zwolnieni.
Firma BIMM zobowiązuje się zwróceniem Panu pozostałej kwoty wraz z rekompensatą w możliwie najszybszym terminie.
Bardzo przepraszam za problemy.
Serdecznie pozdrawiam,
Mikołaj Muszyński
BIMM
Awatar użytkownika
BIMM
Początkujący Okniarz

Postautor: BIMM >   19 paź 2018, 17:08

Szanowny Panie Radosławie,
Bardzo Pana przepraszam za opóźnienie spowodowane zwolnieniem dyrektora działu realizacji, jak tylko się dowiedziałem o sytuacji u Pana wysłałem pracowników, którzy dowieźli klamki i zrobili regulacje okien. Szyby wadliwe u Pana oczywiście wymienimy na koszt firmy, jedną już mamy , jak tylko druga zostanie dostarczona z fabryki przyjedziemy i wymienimy.
Serdecznie pozdrawiam,
Mikołaj Muszyński
BIMM
Awatar użytkownika
BIMM
Początkujący Okniarz

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post