Uwaga na firmę Bimm Sp. Z O.O.

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Uwaga na firmę Bimm Sp. Z O.O.

Postautor: Radosław Grabarczyk >   05 cze 2018, 10:33

Witam wszystkich przy wyborze firmy uważajcie na firmę Bimm Sp. Z O.O. autoryzowany partner Vetrex.
Firma jest nieuczciwa i nierzetelna. Czekam już prawie rok na reklamację skrzydła okiennego.
Właściciel wielokrotnie mnie okłamał, że zamówił dany element, co finalnie dopiero po rozmowach bezpośrednio z firmą Vetrex okazało się nieprawdą. Jeśli chcecie mieć spokój lepiej poszukajcie prawdziwej profesjonalnej firmy.
Nie polecam i nie życzę nikomu takich fachowców ( przepraszam właścicielowi firmy życzę samych takich cudaków jak on).
Awatar użytkownika
Radosław Grabarczyk

Re: Uwaga na firmę Bimm Sp. Z O.O.

Postautor: Radosław Kmieć >   21 wrz 2018, 10:24

Właśnie szykuje wykonanie zastępcze i sąd dla firmy Bimm sp. Z o.o. bo zainstlowali część okien wadliwych, wszystkie bez klamek i regulacji.
Nie można się z nimi skontaktować a jak się uda to kłamią.
Zaczynam też ostrzegać ludzi w internecie, jak sie uda to w muratorze to opisze i kilku innych pismach. Nie odpuszcze im tego! Unikajcie firmy Bimm jak ognia.
Awatar użytkownika
Radosław Kmieć

Bimm Sp. Z O.O.

Postautor: BIMM >   19 paź 2018, 16:56

Szanowny Panie Radosławie,
Bardzo Pana przepraszam za opóźnienie spowodowane zwolnieniem dyrektora działu realizacji, jak tylko się dowiedziałem o sytuacji u Pana wysłałem pracowników, którzy dowieźli klamki i zrobili regulacje okien. Szyby wadliwe u Pana oczywiście wymienimy na koszt firmy, jedną już mamy , jak tylko druga zostanie dostarczona z fabryki przyjedziemy i wymienimy.
Serdecznie pozdrawiam,
Mikołaj Muszyński
BIMM
Ostatnio zmieniony 12 gru 2018, 21:16 przez BIMM, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
BIMM
Początkujący Okniarz

Bimm Sp. Z O.O.

Postautor: BIMM >   19 paź 2018, 17:01

Szanowny Panie Radosławie,
Bardzo Pana przepraszam za opóźnienie spowodowane opieszałością dyrektora działu realizacji i reklamacji, który został zwolniony.
Skrzydło zostało dowiezione i wymienione.

Serdecznie pozdrawiam,
Mikołaj Muszyński
BIMM
Awatar użytkownika
BIMM
Początkujący Okniarz

Postautor: Radosław Kmieć >   14 gru 2018, 12:50

Firma Bimm sp. z o. o. zrehabilitowała się całkowicie. Zamówienie zrealizowane w 100%, wadliwe okna wymienione, zamontowane klamki i wyregulowane okna. Pan Mikołaj Muszyński stara się żeby klient był zadowolony więc dorzucił coś ekstra. Uzyskałem informację że wcześniejsze problemy wynikały z pracy jednej osoby, której już nie ma w firmie. Wszędzie może
Awatar użytkownika
Radosław Kmieć

Postautor: Radosław Kmieć >   14 gru 2018, 12:52

Wszędzie może znaleźć się tzw. czarna owca.
Awatar użytkownika
Radosław Kmieć

Postautor: Radosław Grabarczyk >   17 gru 2018, 13:07

Potwierdzam, dzięki Panu Mikołajowi i Jakubowi udało się wszystko załatwić. Teraz można firmę Bimm śmiało polecić.

Proszę administratora o zamknięcie tego posta.
Awatar użytkownika
Radosław Grabarczyk
Początkujący Okniarz

Polecam Bimm Sp. Z O.O.

Postautor: Gość >   26 sty 2019, 12:25

Witam
Budując wymażmy dom staraliśmy się z żoną bardzo dokładnie sprawdzać ekipy, które miały realizować poszczególne etapy budowy. Generalnie ze wszystkich firm jesteśmy zadowoleni, ale ze współpracy z Bimm z Godziska Mazowieckiego wyjątkowo. Nie tylko fachowa znajomość produktów ale i idealne dobranie do naszego projektu, możliwości i ekonomiczności jeśli chodzi o trzymanie ciepła. Mieliśmy wszystko wykonane zgodnie z zamówieniem. Wpłaciliśmy całość z góry, żeby mieć zniżkę. Uważam, że na wielu rzeczach w czasie budowy domu można zaoszczędzić ale nie na oknach bo to bardzo ważny element wystroju a i przede wszystkim oszczędność w rachunkach za ogrzewanie. Mamy znacznie większy dom niż wcześniej a opłaty za ogrzewanie mniejsze (piec też jest istotną sprawą i też należy dobrze podjąć decyzję). Poleciliśmy firmę dwojgu naszym znajomym i oboje są bardzo zadowoleni. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: PawelDz >   11 lut 2019, 18:30

Niestety, jestem kolejnym oszukanym przez firmę BIMM!

Złożyłem zamówienie i przelałem z góry całą kwotę na poczet umowy 2 miesiące temu a BIMM do dnia dzisiejszego nie przesłało ani zamówienia ani środków do wykonawcy - firmy VETREX (potwierdzone przez centralę). Konsekwentnie byłem wprowadzany w błąd, firma unika kontaktu i odpowiedzi na postawione jej pytania. Dlatego też wypowiedziałem umowę i wezwałem do zwrotu wpłaconych środków. I zero reakcji. Pozostaje tylko sąd!

I tu prośba do Panów: Radosław Grabarczyk & Radosław Kmieć - proszę o kontakt ze mną.
Awatar użytkownika
PawelDz
Początkujący Okniarz

Postautor: BIMM >   05 mar 2019, 4:42

Panie Pawle,
Sytuacja z Pańskim zamówieniem została wyjaśniona i okna zostaną, tak jak ustaliliśmy zamontowane 11 i 12 marca.
Bardzo przepraszam, że się Pan zdenerwował, było trochę zamieszania na przełomie roku a moi pracownicy jak zawsze po sezonie w styczniu na urlopach.
Cieszę się, że już wszytko sobie wyjaśniliśmy a ramach rekompensaty przedłużam Panu gwarancję na okna o 2 lata do 9 lat i udzielam 10% rabatu.

Serdecznie pozdrawiam,
Mikołaj Muszyński
BIMM
Awatar użytkownika
BIMM
Początkujący Okniarz

Postautor: CzarnyLas >   25 cze 2019, 5:23

OMIJAĆ FIRMĘ BIMM i p. MUSZYŃSKIEGO! Umowa podpisana 26 stycznia 2019 okna, drzwi, parapety... Wpłata... pierwszy termin montażu to połowa kwietnia, drugi to 20 maja potem jeszcze przełom maja i czerwca. Kontakt z firmą BIMM i p. Muszyńskim praktycznie zerowy. Nikt nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. Do dnia dzisiejszego nie mam okien, drzwi, pieniędzy. Interweniował VETREX - bezskutecznie (ale BIMM już nie jest autoryzowany). NIE POLECAM!
Awatar użytkownika
CzarnyLas
Początkujący Okniarz

Postautor: PawelDz >   25 cze 2019, 20:13

BIMM pisze:Panie Pawle,
Sytuacja z Pańskim zamówieniem została wyjaśniona i okna zostaną, tak jak ustaliliśmy zamontowane 11 i 12 marca.
Bardzo przepraszam, że się Pan zdenerwował, było trochę zamieszania na przełomie roku a moi pracownicy jak zawsze po sezonie w styczniu na urlopach.
Cieszę się, że już wszytko sobie wyjaśniliśmy a ramach rekompensaty przedłużam Panu gwarancję na okna o 2 lata do 9 lat i udzielam 10% rabatu.

Serdecznie pozdrawiam,
Mikołaj Muszyński
BIMM

Pozwolę sobie odnieść do powyżej wypowiedzi pana Mikołaja.
FAKT 1 - nie jest prawdą, że okna zostały mi zamontowane 11 i 12 marca.
FAKT 2 - nie jest prawdą, że opóźnienie wynikało z powodu urlopów pracowników
FAKT 3 - w moim przypadku, po interwencji VETREX, okna finalnie zostały zamontowane ale o gwarancję musiałem się dopraszać kilkukrotnie a rabatu nigdy nie otrzymałem

Na podstawie moich doświadczeń, z całą stanowczością ODRADZAM wszystkim współpracę z firmą BIMM. Pan Mikołaj to kłamca i oszust!
Awatar użytkownika
PawelDz
Początkujący Okniarz

Postautor: ZACISZE >   27 cze 2019, 12:02

Dzień dobry.
A jak odniesie się Pan do zamówienia 2 par drzwi dla Wspólnoty Mieszkaniowej z Radziejowic ?
KPINY ,KPINY.
Awatar użytkownika
ZACISZE

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post