Ubranka dla psa - sklep zoologiczny

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

Ubranka dla psa - sklep zoologiczny

Postautor: frammek34 >   04 lis 2018, 16:11

jeśli szukacie ubranka dla swojego pupila, to na prawdę świetne ubranka dla psów kupicie tutaj https://www.krakvet.pl/ubranka-dla-psow-c-136.html . Moim zdaniem sklep ma na prawdę ciekawą oferte i warto ją sprawdzić
Awatar użytkownika
frammek34
Ekspert

Re: Ubranka dla psa - sklep zoologiczny

Postautor: wojtek454 >   03 gru 2018, 12:00

Teraz każdy pies chce mieć bardzo ładne ubranka. To jest chore.
Awatar użytkownika
wojtek454
Początkujący Okniarz

Postautor: wojtek3 >   10 maja 2019, 7:34

Nigdy swojego psa w ubranie nie ubierałem i z tego powodu jestem bardzo zadowolony.Tak naprawdę to każdy byłby zadowolony.
Awatar użytkownika
wojtek3
Początkujący Okniarz

Postautor: aldonka99 >   25 cze 2019, 8:49

Ja nie przypominam sobie abym swojego psiaka kiedykolwiek ubierała, ale są dość fajne zestawy ciuchów dla naszych pupili. Ja jeszcze bardzo sobie chwalę wszelkie środki do pielęgnacji zwierząt od https://sklep.germapol.pl/ gdyż jestem zdania, że nasze zwierzaczki jak najbardziej zasługują na to co najlepsze. W końcu chodzi o to, aby były zadowolone i zadbane.
Awatar użytkownika
aldonka99
Ekspert

Postautor: kafar >   16 lip 2019, 15:35

Ja też nie ubierałem nigdy psa ale kupiłem taki chip dla psa bo chce mieć pewność że gdyby się wystraszył i uciekł czy coś się stało innego to zawsze będę wiedział gdzie jest
Awatar użytkownika
kafar
Początkujący Okniarz

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post