Tabliczki do znaków drogowych

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

Tabliczki do znaków drogowych

Postautor: Damiankr >   29 sty 2020, 11:44

Chcielibyśmy w sposób bardziej czytelny uzupełnić znaki na osiedlu. Doradzicie gdzie możemy w dobrej cenie zamówić tabliczki do znaków drogowych?
Awatar użytkownika
Damiankr
Bywalec

Re: Tabliczki do znaków drogowych

Postautor: emte >   29 sty 2020, 12:59

Damiankr pisze:Chcielibyśmy w sposób bardziej czytelny uzupełnić znaki na osiedlu. Doradzicie gdzie możemy w dobrej cenie zamówić tabliczki do znaków drogowych?

Takie tabliczki drogowe ma firma Tioman. Jest to producent, tak wiec mozesz liczyc na cene korzystniejszą niż u pośrednika. Firma specjalizuje się w produkcji oznaczenia drogowego oraz innych elementów infrastruktury tak wiec oferują produkty, które są zgodne z przepisami oraz dobrej jakości.

Umiejscowienie tabliczek do znaków drogowych i ich kolorystyka są ściśle określone przepisami zawartymi w Rozporządzeniu w sprawie znaków i sygnałów drogowych.

Trzeba również przestrzegać kształtu tabliczek.
Awatar użytkownika
emte
Ekspert

Re: Tabliczki do znaków drogowych

Postautor: marek332888 >   09 lut 2020, 9:52

Sam nie wiem po co mi w ogóle tabliczki do znaków drogowych.Mnie to nie interesuje.
Awatar użytkownika
marek332888
Początkujący Okniarz

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post