Stół jadalniany w kuchni czy w salonie

Praca w branży okiennej. Prosimy o nie wypisywanie wielokrotnie jednego ogłoszenia. Duplikowane ogłoszenia będą kasowane.

Stół jadalniany w kuchni czy w salonie

Postautor: Damiankr >   13 kwie 2020, 10:30

mieszkanie 63m2, aktualnie kuchnia + 4 pokoje.

szykujemy się do remontu. myśle o wyburzeniu ściany w małym pokoju w celu powiększenia kuchni, w której planuje zrobić jadalnie. ale z drugiej strony szkoda mi pokoju, aczkolwiek chyba 4 nie są nam potrzebne. Co radzicie?
Awatar użytkownika
Damiankr
Bywalec

Re: Stół jadalniany w kuchni czy w salonie

Postautor: Hubertt >   17 kwie 2020, 11:51

Damiankr pisze:mieszkanie 63m2, aktualnie kuchnia + 4 pokoje.

szykujemy się do remontu. myśle o wyburzeniu ściany w małym pokoju w celu powiększenia kuchni, w której planuje zrobić jadalnie. ale z drugiej strony szkoda mi pokoju, aczkolwiek chyba 4 nie są nam potrzebne. Co radzicie?

Nie mozecie wyburzyć ściany pomiędzy duzym pokojem a kuchnią? Bardzo modne jest ostatnio stworzenie jednej większej przestrzeni, dzięki czemu mieszkanie staje się optycznie większe. I jest możliwośc umieszczenia większego stołu. Jesli nie ma takiej opcji, to nie rezygnowałbym jednak z mniejszego pokoju, bo dodatkowe pomieszczenie się przydaje.

Za to polecam postawić stól w salonie. Stół taki nie musi zajmować dużej ilości miejsca, o ile zdecydujecie sie na stół rozkładany. Ze swojej strony polecam zerknąć sobie na stoly od Stolvero https://stolvero.com/ Jest to polska firma zajmująca sie produkcja stołów z prawdziwego drewna, w ofercie powinni mieć również stoły rozkładane.
Awatar użytkownika
Hubertt
Bywalec

Postautor: Kordik >   20 kwie 2020, 6:27

Cześć. Jeśli nie wiesz gdzie kupić grzejniki brugman, to wejdź na stronę Mat-Domu.
Tam możesz kupić grzejniki do pokoju, łazienki, dekoracyjne itd. Mają bardzo szeroki wybór - Polecam.
Awatar użytkownika
Kordik
Bywalec

Postautor: andrzej332667 >   24 maja 2020, 7:26

Wczoraj przeczytałem artykuł https://kartuzy.info/artykul/pellet--no ... cie/999677 .Teraz bardzo się zastanawiam czy kupić pellet do ogrzewania mojego domu.
Awatar użytkownika
andrzej332667
Początkujący Okniarz

Wróć do Ogłoszenia o pracę

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post