Stół jadalniany w kuchni czy w salonie

Praca w branży okiennej. Prosimy o nie wypisywanie wielokrotnie jednego ogłoszenia. Duplikowane ogłoszenia będą kasowane.

Stół jadalniany w kuchni czy w salonie

Postautor: Damiankr >   13 kwie 2020, 10:30

mieszkanie 63m2, aktualnie kuchnia + 4 pokoje.

szykujemy się do remontu. myśle o wyburzeniu ściany w małym pokoju w celu powiększenia kuchni, w której planuje zrobić jadalnie. ale z drugiej strony szkoda mi pokoju, aczkolwiek chyba 4 nie są nam potrzebne. Co radzicie?
Awatar użytkownika
Damiankr
Bywalec

Re: Stół jadalniany w kuchni czy w salonie

Postautor: Hubertt >   17 kwie 2020, 11:51

Damiankr pisze:mieszkanie 63m2, aktualnie kuchnia + 4 pokoje.

szykujemy się do remontu. myśle o wyburzeniu ściany w małym pokoju w celu powiększenia kuchni, w której planuje zrobić jadalnie. ale z drugiej strony szkoda mi pokoju, aczkolwiek chyba 4 nie są nam potrzebne. Co radzicie?

Nie mozecie wyburzyć ściany pomiędzy duzym pokojem a kuchnią? Bardzo modne jest ostatnio stworzenie jednej większej przestrzeni, dzięki czemu mieszkanie staje się optycznie większe. I jest możliwośc umieszczenia większego stołu. Jesli nie ma takiej opcji, to nie rezygnowałbym jednak z mniejszego pokoju, bo dodatkowe pomieszczenie się przydaje.

Za to polecam postawić stól w salonie. Stół taki nie musi zajmować dużej ilości miejsca, o ile zdecydujecie sie na stół rozkładany. Ze swojej strony polecam zerknąć sobie na stoly od Stolvero https://stolvero.com/ Jest to polska firma zajmująca sie produkcja stołów z prawdziwego drewna, w ofercie powinni mieć również stoły rozkładane.
Awatar użytkownika
Hubertt
Bywalec

Postautor: Kordik >   20 kwie 2020, 6:27

Cześć. Jeśli nie wiesz gdzie kupić grzejniki brugman, to wejdź na stronę Mat-Domu.
Tam możesz kupić grzejniki do pokoju, łazienki, dekoracyjne itd. Mają bardzo szeroki wybór - Polecam.
Awatar użytkownika
Kordik
Bywalec

Postautor: andrzej332667 >   24 maja 2020, 7:26

Wczoraj przeczytałem artykuł https://kartuzy.info/artykul/pellet--no ... cie/999677 .Teraz bardzo się zastanawiam czy kupić pellet do ogrzewania mojego domu.
Awatar użytkownika
andrzej332667
Bywalec

Postautor: kuchennie >   26 cze 2020, 10:57

Ja długo się zastanawiałam nad tym, gdzie umieścić stół w kuchni. Ale ostatecznie po analizie z iForm, gdzie zamawiałam meble wybrałam stół w kuchni! Ale to zależy jak duże pomieszczenie macie. Ogólnie to polecam poszukać informacji na stronie iForm, może tam znajdziecie przydatne informacje odnośnie innych aspektów. Dla mnie pomocny był bardzo artykuł odnośnie okapu i tego jak powinna wyglądać szafka nad pochłaniaczem. ;)
Awatar użytkownika
kuchennie
Początkujący Okniarz

Wróć do Ogłoszenia o pracę

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post