Sklepy z dobrej jakości meblami

Praca w branży okiennej. Prosimy o nie wypisywanie wielokrotnie jednego ogłoszenia. Duplikowane ogłoszenia będą kasowane.

Sklepy z dobrej jakości meblami

Postautor: Gość >   13 paź 2019, 7:55

Jakie polecicie dobrej jakości sklepy meblowe?

W jakich kupowaliście meble do swojego mieszkania?
Awatar użytkownika
Gość

Re: Sklepy z dobrej jakości meblami

Postautor: Hubertt >   14 paź 2019, 6:18

Gość pisze:Jakie polecicie dobrej jakości sklepy meblowe?

W jakich kupowaliście meble do swojego mieszkania?

Niektóre elementy wyposazenia kupowałem w sklepach stacjonarnych, niektóre elementy wyposażenia kupowałem w sklepach internetowych. Najlepiej porównać sobie ceny i w tych i w tych sklepach ( w sieci często jest o wiele taniej, poza tym plusem jest fakt, ze sklepy online oferują o wiele większy wybór produktów oraz dekoracji).
Nie podoba mi sie w wielu miejscach to, ze trzeba długo czekać na meble, w przypadku wielu miejsc wybiera sie je z katalogu oraz czeka się na nie wiele miesięcy.
Zerknij sobie do sklepu Mebel4you https://mebel4u.pl/ . W sklepie większość mebli mają na stanie tak wiec wysyłka jest bardzo szybka i w ciągu 48 godzin.
Awatar użytkownika
Hubertt
Bywalec

Re: Sklepy z dobrej jakości meblami

Postautor: Limitless >   28 paź 2019, 10:08

Porównywanie cen w różnych sklepach jest całkiem dobrym pomysłem, bo tych sklepów jest dzisiaj całkiem sporo i pod względem cen mogą się jak najbardziej różnić. Czasami te same szafy, czy inne meble, posiadają różne ceny w zależności od sklepu. ;)
Awatar użytkownika
Limitless
Bywalec

Wróć do Ogłoszenia o pracę

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post