samochody z komisu

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

samochody z komisu

Postautor: Brodwa2932 >   29 paź 2017, 13:24

Kupiłam ostatnio samochód w ford używane W specjalnie przygotowanej ofercie znajdziecie tam Państwo około 100 starannie wyselekcjonowanych, używanych, samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek, w większości Ford i Honda. Polecam
Awatar użytkownika
Brodwa2932
Początkujący Okniarz

Re: samochody z komisu

Postautor: salonik >   21 lut 2018, 9:38

Fordy trochę gniją, wolę seat lub audi.
Awatar użytkownika
salonik
Początkujący Okniarz

Postautor: zeszyt67 >   03 mar 2018, 21:34

z fordow to tylko mustang :D
Awatar użytkownika
zeszyt67
Bywalec

Postautor: bezpiecznola >   22 wrz 2018, 7:10

Ostatnio także zakupiłam samochód rodzinny z komisu, podczas któregoś przejazdu z domu do pracy, spostrzegłam się że opona robi się "łysa" dlatego musiałam jak najszybciej coś z nią zrobić, przypadkiem w pracy natknęłam się na poradnik https://www.uniroyal.pl/samochod/opony- ... nika-opony który wyjaśnił mi naprawdę wiele informacji dotyczących jak powinna wyglądać bezpieczna opona oraz jak wygląda droga hamowania z nową "dobrą" oponą. Może to i śmieszne ale wcześniej nie zwracałam uwagi na takie rzeczy, więc mogłam spowodować głupio wypadek. Teraz już wiem jaka opona będzie dobra, także będę jak najbezpieczniejsza na drodze :D
Awatar użytkownika
bezpiecznola
Początkujący Okniarz

Wróć do Giełda