Sala na wesele

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

Sala na wesele

Postautor: aldonka99 >   16 kwie 2019, 13:36

Cześć wszystkim.
Długo zastanawiałam się nad tym,a le postanowiłam podzielić się opinią. Całkiem niedawno organizowaliśmy przyjęcie weselne i każdy z nas wie wybór odpowiedniej sali jest dość powszechnym problemem. My zdecydowaliśmy się na organizację w https://naskrajnej.pl/przyjecia-weselne/ i muszę przyznać, że najbardziej cieszy mnie to, iż goście byli bardzo zadowoleni. W końcu organizacja wesela w plenerze w magicznym ogrodzie musi się udać. Więc jeśli macie dylemat to posłuchajcie mojej podpowiedzi.
Awatar użytkownika
aldonka99
Ekspert

Re: Sala na wesele

Postautor: damian332 >   08 maja 2019, 7:45

Wynajęcie sali na wesele zawsze jest bardzo interesujące. Ja tak uważam.
Awatar użytkownika
damian332
Początkujący Okniarz

Postautor: marian4333 >   18 cze 2019, 10:32

Jak byłem w ostatnich dniach na weselu to zauważyłem u mojego przyjaciela bardzo ładny krawat.Jak go zapytałem gdzie on ten krawat kupił to odpowiedział mi że w sklepie interentowym krawat jedwabny . Teraz to ja sam na pewno sobie ten krawat kupię.Jestem tego pewny.
Awatar użytkownika
marian4333
Początkujący Okniarz

Postautor: omlet123 >   28 cze 2019, 21:57

Polecam przed weselem udac się na relaks i odnowe skory. Ja czesto chodze na rf lift Czuje sie po nim wypoczeta i jak nowo narodzona
Awatar użytkownika
omlet123

Postautor: osebers22 >   02 lip 2019, 16:26

Witam. W sprawie wystroju sali polecam zajrzeć na stronę Strona https://www.dodatkiweselne.pl/dekoracja-stolu-cat-41 gdzie znajdziecie również dekoracje na samochód oraz do kościoła. Przy okazji możecie zamówić zaproszenia lub inne dodatki ślubne jak na przykład winietki czy księga gości. Naprawdę serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
osebers22
Bywalec

Postautor: magalaga >   31 sie 2019, 16:09

A jak stoicie ze zaproszeniami? Wybrane? Czy nie? Ja ostatnio prowadziłam spór z moim narzeczonym, ale ostatecznie postawiłam na swoje i wybieram zaproszenia ślubne od https://farrowdesign.pl . Są naprawdę super. Sama sprawdź.
Awatar użytkownika
magalaga

Postautor: stefan32 >   11 wrz 2019, 5:24

Ja na swoje wesele miałem o wiele inny problem.Musiałem na szybko wynająć bardzo dobrego fotografa.Na szczęście przyjaciel podrzucił mi ofertę Fotograf ślubny Gdańsk .
Awatar użytkownika
stefan32
Początkujący Okniarz

Postautor: Artur443776 >   12 wrz 2019, 8:03

Byłem ostatnio na weselu u przyjaciela.Jego sala weselna była po prostu super przygotowana.
Awatar użytkownika
Artur443776
Początkujący Okniarz

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post