Rower. Nowy czy używany?

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

Rower. Nowy czy używany?

Postautor: TomekPL >   16 lip 2019, 20:57

Siemanko!
Chcę kupić rower. Teraz zastanawiam się nad tym używany czy nowy rower. Mam naprzeciwko domu sklep z rzeczami używanymi ( po Niemczech), chodziłem dzisiaj do tego sklepu, są w tym sklepie kilka propozycji rowerów używanych w cenach do 1000 zł. Ale rowerze są w takim stanie, że myśl, czy może lepiej dodać jakichś 500 zł i kupić nowy?
Awatar użytkownika
TomekPL

Re: Rower. Nowy czy używany?

Postautor: Dawid56l >   17 lip 2019, 13:40

Cześć, no i po co ci używany, gdy w taką cenę można już kupić nowy rower? Spójrz tu na ceny rowerów https://allmega.pl/velosipedy/ nie używanych.)))
Awatar użytkownika
Dawid56l

Re: Rower. Nowy czy używany?

Postautor: olivia >   26 sie 2019, 18:11

Jak już coś to lepiej zainwestować w nowy rower. Jak zauważyłam to za używany rower też trzeba swoje zapłacić. Dlatego tym bardziej lepiej coś dołożyć i mieć konkretnego. Na stronie sklepzrowerami.pl (link) możesz znaleźć dobre rowery. Zerknij tam.
Awatar użytkownika
olivia

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post