Rolety tradycyjne czy dzień noc

Opinie o firmach produkujących rolety okienne, oraz podzespoły do nich.

Rolety tradycyjne czy dzień noc

Postautor: afters >   19 cze 2018, 5:17

Jakie rolety macie u siebie? Zdecydowałyście się na tradycyjne czy na dzień noc?
Awatar użytkownika
afters

Re: Rolety tradycyjne czy dzień noc

Postautor: emte >   19 cze 2018, 6:49

A różnie. W kuchni mam roletę dzien noc. Bardzo fajnie wygląda do nowoczesnych mebli. I jest praktyczna ponieważ mieszkam na parterze, mam samą rolete. A pomimo tego nikt nie widzi co robię. W pozostałych pomieszczeniach jednak zdecydowałam sie na tradycyjne rolety.Lepiej do nich pasują ponieważ wystrój jest tradycyjny i wydaje mi się,ze roleta dzien noc gryzłaby się ze stylizowanymi meblami. https://lublinrolety.pl/
Zresztą jak wybierzesz się do jakiegoś salonu to powinni pokazać Ci katalogi i doradzić co będzie najlepsze.
Awatar użytkownika
emte
Ekspert

Postautor: kajtek233 >   20 lip 2018, 7:49

ja w sypialni mam rolety dzień noc. Wnętrze jest minimalistyczne i pasują do tego typu designu. Poza tym są po prostu praktyczne :) bardzo dobrze "zaciemniają".
Awatar użytkownika
kajtek233
Początkujący Okniarz

Postautor: moonlite >   22 wrz 2018, 13:02

Ja tez jestem zwolennikiem rolet dzień-noc
Awatar użytkownika
moonlite
Początkujący Okniarz

Postautor: Aldd2 >   01 paź 2018, 18:42

Mam rolety dzień noc w całym mieszkaniu i myślę, że to najbardziej praktyczna opcja jaką mogłam wybrać. Polecam!
Awatar użytkownika
Aldd2
Początkujący Okniarz

Postautor: Sławomir84 >   05 paź 2018, 9:15

Ja zdecydowałem się na rolety zewnętrzne, bo pełnią więcej funkcji niż tylko ochrona przed podglądaniem czy słońcem, bo dodatkowo chronią przed stratami ciepła i włamaniem. Zamawiałem je wraz z oknami Schuco w tej firmie: http://empol.pl/rolety-zewnetrzne/#1485382202474-4e69e87c-f4733fcd-835aW razie potrzeby można je lekko unieść i wpuścić trochę światła. Bardzo cenię sobie to rozwiązanie, bo dużo lepiej chroni przed przegrzewaniem się wnętrz niż zwykłe rolety wewnętrzne.
Awatar użytkownika
Sławomir84
Bywalec

Postautor: Julietta >   17 paź 2018, 12:53

Moim zdaniem wybór rolet zależy od Twoich upodobań i tego jak chcesz zaaranżować okna. Bardzo ładnie i nowocześnie prezentuja się rolety scienne - https://decodesign.com.pl/rolety-scienne-81 . Takie rolety można zamówić na wymiar - oferuje je firma DecoDesign. Te rolety montuje się nie na okno a na ścianę. Według mnie wyglądają bardzo nowocześnie i dobrze zasłaniają okno. Zerknij na stronę Deco - może wpadną Ci w oko.
Awatar użytkownika
Julietta
Początkujący Okniarz

Wróć do Rolety okienne opinie

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post