Rolety rzymskie na wymiar

Opinie o innych akcesoriach wszelkiej maści, takich jak klamki, uszczelki, akcesoria dodatkowe do okien.

Rolety rzymskie na wymiar

Postautor: brajan >   19 maja 2020, 9:04

Mam konkretne pytanie do specjalisty od okien, który zresztą na pewno na tym forum nie brakuje... jak myślicie, czy dobrą opcją do gotowych okien z PCV będzie montaż rzymskich rolet? Widziałem, że są do kupienia rolety rzymskie na wymiar ale jak to właściwie się przekłada na jakość takiego zwykłego, codziennego użytkowania tego typu okna z PCV? A aluminium się lepiej sprawdzi?
Awatar użytkownika
brajan
Początkujący Okniarz

Re: Rolety rzymskie na wymiar

Postautor: krakowiak48 >   21 maja 2020, 6:34

Rolety rzymskie świetnie wyglądają w kuchni i w salonie. Ostatnio coraz modniejsze żaluzje bambusowe, świetnie wyglądają przy dużych oknach.
Awatar użytkownika
krakowiak48
Początkujący Okniarz

Postautor: berenika >   26 maja 2020, 14:50

Według mnie najsolidniejsze i najbardziej efektywne ze wszystkich rolet są te zewnętrzne. Tutaj macie gwarancję trwałości na długie lata i sprawdzą się one przy każdej pogodzie, warunkach. Na stronie http://www.dobreoknapoznan.pl/rolety.html możecie dokładnie zapoznać się z ofertą takich rolet.
Awatar użytkownika
berenika

Postautor: Julka112wqq1 >   03 lip 2020, 10:38

Przymierzam się remontu i interesują mnie nowe meble. Może ktoś z was słyszał o tych meblach tanie meble radom Bardzo mi się podobają. Wiem, ze firma jest dość dobra jednak interesuje mnie wasza opinia czy może ktoś ma je w domu i może się podzielić sugestiami?
Awatar użytkownika
Julka112wqq1

Wróć do Akcesoria Inne

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post