Projekty domków.

Opinie o innych akcesoriach wszelkiej maści, takich jak klamki, uszczelki, akcesoria dodatkowe do okien.

Projekty domków.

Postautor: Misha >   09 lip 2020, 21:46

Witam.
Czy wiecie, gdzie mogę spotkać się z ciekawymi projektami domów. Szukam czegoś o powierzchni około 150 metrów kwadratowy. Takiej wielkości dom, byłby dla mnie idealny. Oczywiście szukam czegoś nowoczesnego.
Awatar użytkownika
Misha

Re: Projekty domków.

Postautor: joanne1989 >   13 lip 2020, 6:10

Marzy mi się dom o wielkości 150-170 m2. Ja szukam gotowych projektów domów, które mi się podobają, pokazuję architektowi co chciałabym delikatnie zmienić i dopasowujemy projekt pod moją działkę.
Awatar użytkownika
joanne1989
Początkujący Okniarz

Postautor: jan221 >   14 lip 2020, 4:41

Może ktoś z was zdecyduje się na bardzo fajny dom z domy ursynów .Razem z małżonką zdecydowaliśmy się na ten dom i naprawdę jesteśmy zadowoleni z tego powodu.
Awatar użytkownika
jan221
Bywalec

Postautor: mysunia >   24 lip 2020, 21:08

Daleko szukacie, a przecież są firmy takie jak MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Tam naprawdę można znaleźć projekty domów, które będą nie tylko nowoczesne. Ale co ważne będą one funkcjonalne, dobrze zagospodarowane etc.
Awatar użytkownika
mysunia

Postautor: zuzanka >   26 lip 2020, 5:11

Tak firma MG Projekt jest tutaj godna polecenia. Jest to firma rzetelna, a ich projekty są starannie przygotowane. Nie widziałam, żeby mieli negatywnych opinii. A istnieją oni od około 20 lat.
Awatar użytkownika
zuzanka

Wróć do Akcesoria Inne