Poszukiwania projektu domu....

Opinie o innych akcesoriach wszelkiej maści, takich jak klamki, uszczelki, akcesoria dodatkowe do okien.

Poszukiwania projektu domu....

Postautor: oceania >   13 cze 2020, 14:27

Hejka. Czy jest tutaj ktoś, kto się może buduje? Jak tam na jakim etapie jesteście? Ja właśnie zastanawiam się, gdzie kuepić najlepiej projekt domu? Myślałam rzecz jasna, żeby wybrać coś gotowego.
Awatar użytkownika
oceania

Re: Poszukiwania projektu domu....

Postautor: Marysiaaa191 >   15 cze 2020, 10:33

Mój brat teraz się buduje i radził mi abym ściągnął z internetu gotowy projekt domu i poszedł z tym do architekta. Architekt zrobi poprawki tego projektu i będzie miał mniej pracy, niż jakby projektował dom od zera.
Awatar użytkownika
Marysiaaa191
Początkujący Okniarz

Postautor: krzysiek19x2 >   16 cze 2020, 9:42

Gotowy projekt domu można zmodyfikować. Po zamówieniu można dostosować go do swojej działki i swoich potrzeb. Gotowe projekty są dość uniwersalne, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
krzysiek19x2
Początkujący Okniarz

Postautor: jula989 >   27 cze 2020, 9:10

Dokładnie. Jak chcesz zerknij sobie póki co na oferty od firmy MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ . Tam spotkasz się z przeogromnym wyborem domów w najróżniejszym stylu. Mnie się spodobał projekt Benedykt 5, który ma ciekawą konstrukcję. Jest połączony z garażem i ma poddasze użytkowe.
Awatar użytkownika
jula989

Postautor: Tressy >   30 cze 2020, 10:22

Tak, tak- ja tu też potwierdzam, co do projektów od firmy MG Projekt. Tam jak wejdziesz na ich stronę, to masz takie ogromne pole do popisu, że nie wiadomo na co patrzeć. Tak wiele pięknych propozycji tam możesz znaleźć.
Awatar użytkownika
Tressy

Wróć do Akcesoria Inne

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post