Konto bankowe firmowe

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Konto bankowe firmowe

Re: Konto bankowe firmowe

Post autor: Tomek Wójcik » 05 mar 2020, 14:53

Zależy też na czym Ci najbardziej zależy. Warto przeprowadzić rozeznanie, co oferuje konkretny bank i jakie korzyści możesz uzyskać.

Re: Konto bankowe firmowe

Post autor: pukla123 » 31 sty 2020, 10:42

aldonka99 pisze:Jak ja zakładałam takie konto to przede wszystkim zwracałam uwagę na to, czy dany bank jest w zestawieniu płatności online Cashbill.pl z których bardzo chętnie korzystam. Dlatego nie zwracam uwagi na te wszystkie bonusy i premie za założenie nowego konta ponieważ kieruję się innymi kategoriami.


Przed założeniem konta, czy lokaty polecam poczytać co nieco o bankach i finansach. Fajna jest ta strona http://swiatbankow.pl/ranking-bankow-wedlug-aktywow/ W prosty sposób przekazuje człowiekowi niezrozumiałą wiedzą na tematy związane z finansami, bankami , lokatami, czy pożyczkami.

Re: Konto bankowe firmowe

Post autor: opiekunnestbank » 24 cze 2019, 16:21

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowadzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/dla-twojej-firmy/konta/biznest-konto

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Re: Konto bankowe firmowe

Post autor: zychupe » 21 wrz 2018, 9:56

W internecie jest trochę porównywarek w tym temacie myślę że to Ci znacznie ułatwi życie :)

Konto bankowe firmowe

Post autor: jerzyks » 09 wrz 2018, 14:28

Gdzie uruchomoć konto bankowe firmowe. Możecie polecić jakieś dobre, sprawdzone oferty?

Na górę