praca w Anglii

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: praca w Anglii

Re: praca w Anglii

Post autor: stefan332 » 10 cze 2020, 11:27

Ja zrezygnowałem z pracy w Anglii bo chciałem wreszcie wrócić do kraju. Na sam początek zdecydował że swoją pracę znajdę w staż bielsko .Na pewno mi się uda.

Re: praca w Anglii

Post autor: Kamila81 » 20 kwie 2020, 18:04

Szukanie pracy w kraju niestety nie należy do najłatwiejszych czynności. Dużo tutaj zależy od naszego miejsca zamieszkania i wielkości miasta. Chociaż z drugiej strony nawet w tych większych panuje bezrobocie w jakimś tam stopniu więc nie można tego przyjąć za regułę. Patrząc na przestrzeni ostatnich kilku lat to wiele osób postanowiło wyjechać za lepszą pracą do krajów UE. Szczerze to się nie dziwię ponieważ sama jestem na ten moment przed podjęciem tej decyzji. Przeglądałam wiele możliwości ścieżek kariery, najbardziej prawdopodobną wydaje mi się zostanie opiekunką osoby starszej. Najważniejszym elementem z tego co czytałam to znaleźć sobie sprawdzonego pośrednika. Najwięcej pozytywnych opinii do tej pory czytałam o https://www.aterima-med.pl/ więc wstępnie to będzie mój wybór. Jeśli ktoś ma większe doświadczenie w organizowaniu sobie pracy za granicą to jestem otwarta na sugestie :)

Re: praca w Anglii

Post autor: RafalNowak » 17 kwie 2020, 12:39

To bedzie bardzo dobre wyjscie z sytuacji.

praca w Anglii

Post autor: kamilamachunik » 15 kwie 2020, 9:20

W Anglii jest wiele, bardzo dobrze płatnych ofert pracy. Można szybko podreperować swój budżet.
Polecam podróż o Anglii busem firmy evobus-anglia.pl ;)

Na górę