Jakie ubezpieczenie OC od ewentualnych szkód

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jakie ubezpieczenie OC od ewentualnych szkód

Re: Jakie ubezpieczenie OC od ewentualnych szkód

Post autor: frammek34 » 30 lip 2019, 18:57

Z tego co widze tutaj http://tkn24.pl/samochody-te-same-a-oc- ... a-na-cene/ to jeśłi chodzi o ubezpieczenie OC samochodu jest bardzo wiele czynników które wpływają na cenę ubezpieczenia i wcale nie musi być tak, że dwa takie same samochody bedą ubezpieczone w tej samej cenie. Wiedzieliście o tym wcześniej?

Re: Jakie ubezpieczenie OC od ewentualnych szkód

Post autor: OECompensa » 26 lip 2019, 7:28

Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.

Re: Jakie ubezpieczenie OC od ewentualnych szkód

Post autor: kow » 21 cze 2019, 7:33

Możliwości z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Praktycznie każde towarzystwo ubezpieczeniowe posiada coś takiego w swojej ofercie. To co jest istotne, to sprawdzenie jak to wyglada w praktyce. A służą do tego porównywarki ubezpieczeniowe, za pośrednictwem których można sprawdzić dokładnie - gdzie co i za ile.
Mam tutaj na myśli takie porównywarki jak np tutaj: https://wygodnie.pl/
Aby poznać ofertę TU możesz wypełnić samodzielnie formularz bądź po prostu wysłać zapytanie, o przygotowanie takiej symulacji.

Jakie ubezpieczenie OC od ewentualnych szkód

Post autor: jerzyks » 20 cze 2019, 9:46

Możecie polecić jakieś ubezpieczenie OC - od ewentualnych szkód powstałych podczas montażu?

Na górę