Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Post autor: markopo12 » 28 maja 2018, 9:13

Jeżeli chodzi o montaż balustrad ze stali nierdzewnej to mogę polecić tą stronę https://nierdzewnybalkon.pl . Mają tam nowoczesne balustrady w różnych wersjach które świetnie nadają się do samodzielnego montażu. Na stronie można złożyć zamówienie podając własne wymiary dzięki czemu dostajemy gotowy produkt spełniający wszystkie kryteria. Jeżeli szukacie fajnych balustrad to polecam ;).

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Post autor: Darjek » 12 kwie 2018, 12:29

Najlepsze balustrady produkuje firma Balustrady-Skrzypiński. Najlepiej zamówić od producenta, który dzięki swojemu doświadczeniu dopasuje najlepiej rodzaj balustrady. Na stronie możecie zobaczyć ich przykładowe realizacje: https://www.balustrady-skrzypinski.pl/balustrady.html. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Post autor: Jurkiewicz » 23 lis 2017, 11:19

Andrzejek40 pisze:Ja znalazłem bardzo dobre stalowe balustrady dostosowane w całości do moich wymagań na SANDC. Montaż i serwis w cenie, więc jestem pewien, że długo ze mną przeżyją :)


Ja mam schody z SANDC i jestem bardzo zadowolony. Świetnie się trzymają mimo tego, że są na zewnątrz :)

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Post autor: Andrzejek40 » 23 lis 2017, 11:17

Ja znalazłem bardzo dobre stalowe balustrady dostosowane w całości do moich wymagań na SANDC. Montaż i serwis w cenie, więc jestem pewien, że długo ze mną przeżyją :)

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Post autor: wicherek » 27 cze 2017, 15:31

Ja zdecydowalem sie na zakup gotowych elementów do balustrad. Wszystko przyszlo spakowane lacznie z narzedziami i instrukcja. Wiec super opcja.

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Post autor: Sttaszek » 20 mar 2017, 12:08

Jeśli masz pomysł i wiesz jak ma wyglądać taka balustrada możesz zamówić rury ze stali nierdzewnej pocięte już na wymiar.W Bth Import Stal i tam możesz sobie zamówić nie tylko rury ale i wszystkie akcessoria czy elementy łączne do balustrad.W Warszawie też mają oddział.Na pewno taniej Ci wyjdzie i zrobisz według swojego wzoru.

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Post autor: emte » 06 mar 2017, 11:13

Jest kilka firm które się w tym specjalizują. Np MG Stal. Robią zarówno balustrady, rury profilowe, rozety, szklane daszki i całą gamę elementów do balustrad. Proponuję więc wysłać do nich zapytanie w tej sprawie.

Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Post autor: kow » 04 mar 2017, 8:05

Gdzie kupić elementy do montażu balustrady ze stali nierdzewnej w Warszawie? Ktoś już to może przerabiał wcześniej?

Na górę