Założenie firmy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Założenie firmy

Re: Założenie firmy

Post autor: Antosia32 » 17 gru 2018, 10:06

Założenie firmy to nie wszystko, ważne jest też odpowiednia strona internetowa, reklama firmy itp. Takie tworzenie stron www nie jest łatwe, ale warto poszukać w sieci fachowców do tego , aby była dobrze wykonana pod względem wyglądu i informacji.

Re: Założenie firmy

Post autor: mirek7 » 05 gru 2018, 8:43

Powiedziałbym że trzeba by zastanowić się nad zatrudnianiem pracowników, ale z drugiej strony rzeczy takie jak księgowość i inne zadania biznesowe można zautomatyzować. Wydaje się to nowoczesnym i ciekawym rozwiązaniem. Firma mojego znajomego zdecydowała się już na takie rozwiązanie, może warto nad tym pomyśleć ? Trafiłem np na taką ofertę https://pirxon.com/pl/

Re: Założenie firmy

Post autor: cerasle » 06 lut 2017, 14:56

Trzeba się przede wszystkim na tym znać ;d

Re: Założenie firmy

Post autor: Andrzejek40 » 29 gru 2016, 11:53

Musisz przede wszystkim obczaić dobrą księgowość, bo tutaj najbardziej można przejechać się na rozliczaniu VAT.

Re: Założenie firmy

Post autor: sten » 07 gru 2016, 9:39

Co do konta firmowego to nie polecam Idea banku. Miałem z nimi nieprzyjemne sytuacje dotyczące zarówno idea leasingu jak i zamknięcia konta. Tak więc pomimo tego,że mają obecnie dosyć dobrą ofertę kont firmowych to raczej już tam nie zalożę.
O wiele lepsze oferty kont firmowych mają:
nest bank
ing bank śląski
alior bank

Wszystkie są darmowe, co zresztą widać w porównaniach w sieci. Odsyłam do linka.

Re: Założenie firmy

Post autor: emte » 29 wrz 2016, 11:39

O klientach - no chyba, że już masz takowych.
Jeżeli nie to warto w tym momencie postawić na dobrą reklamę. Obecnie największe korzyści przynosi reklama w wyszukiwarkach czy na portalach lokalnych. Dobrze jest więc posiadać stronę internetową.
Kolejna sprawa to sprawy podatkowo-finansowe. Nawiąż kontakt z jakąś dobrą księgową, aby ogarnęła Ci kwestię podatków i umów. Ewentualnie w (link) mBanku wprowadzili teraz taką usługe, że można księgować wszystko za pomocą ich strony. Tzw mała księgowość.

Założenie firmy

Post autor: matras » 29 wrz 2016, 5:39

Zastanawiamy się ze znajomym nad możliwością uruchomienia firmy montującej okna.... O czym należy pamiętać w pierwszej kolejności przy pozyskiwaniu klientów, utrzymaniu ich itd? Nie chcemy być jedną z tych 1-sezonowych firm.

Jeżeli chodzi o konto bankowe, to lepiej wejść w opcję z Nest Bankiem czy może jakieś banki z placówkami np Alior Bank ?

Na górę