Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Re: Ciepłe Okna Grodzisk - nie świetna firma

Post autor: Marzena » 15 lut 2016, 11:31

Nie polecam firmy Ciepłe Okna z Grodziska, okna mam zamontowane bardzo źle, zostawione wystające kołki, których ani wyjąć ani wyciąć, jestem przerażona jak będą na to montowane parapety.
Właściciel firmy osobiście zlecił zamontowanie dużego przesuwnego okna na resztkach krokwi, piance, tak naprawdę co było na budowie, a nie odpowiednich do tego szynach. Dopiero po interwencji u kierownika okno zostało wyjęte i zamontowane poprawnie.

Re: Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Post autor: Lili » 19 wrz 2015, 7:57

Najlepsza dla mnie firma, wyróżniają się mega profesjonalizmem, co jest dla mnie najważniejsze. Kilka razy nacięłam się na partaczy w tej branży, a teraz udało mi się trafić na fachową firmę.

Re: Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Post autor: bob121 » 18 wrz 2015, 6:31

Dla mnie firma jest bezkonkurencyjna, okna energooszczędne udało mi się kupić w bardzo, ale to bardzo okazyjnej cenie nigdzie nie mogłem znaleźć takich jak chciałem, a tutaj się udało.

Re: Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Post autor: Werr » 16 wrz 2015, 13:35

Ciepłe okna grodzisk rewelacyjna firma, jestem dość wybredna jeśli chodzi o takie rzeczy, a bardzo duży wybór asortymentu zaskoczył mnie i byłam w stanie znaleźć coś dla siebie. Szczególnie jestem zadowolona z montażu drzwi i okien, bo był szybki i w pełni profesjonalny.

Re: Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Post autor: Olga » 07 wrz 2015, 9:51

Również jestem bardzo zadowolona z usług firmy Ciepłe Okna Grodzisk, bardzo fachowa i solidna firma, duży wybór, konkurencyjne ceny względem innych firm. Okna i drzwi świetnie się sprawują.

Re: Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Post autor: itex94 » 03 wrz 2015, 18:17

Ciepleoknagrodzisk.pl to świetna firma godna polecenia. Posiadają bardzo duży asortyment w konkurencyjnych cenach z możliwością montażu. Profesjonalna i szybka obsługa, jestem bardzo zadowolona.

Re: Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Post autor: EN500 » 29 lip 2014, 10:17

W tej okolicy jest sporo dobrych firm. Z okien PVC wokół Grodziska Mazowieckiego konkurencyjne ceny mają: Pamo - Plast, Izoplast (Skierniewice), Pro - Tech (Wilcza Góra). Firmy te robią solidne okna na profesjonalnych profilach.

Ciepłe Okna Grodzisk - świetna firma

Post autor: sylwia_sz » 16 lip 2014, 17:51

Jeżeli chodzi o okna czy w ogóle o stolarka okienną to od jakiegoś czasu współpracuje z jedna firmą, Ciepłe Okna z Grodziska Mazowieckiego. Maja szeroką ofertę, pomagają, doradzają, mają świetną aplikację na stronie, która pomaga dokonać najlepszej opcji. No i mają przyjazne ceny. Pełna profeska – polecam. Moim zdaniem jest to lider w tej branży w w województwie mazowieckim.

Na górę