[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4779: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4781: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4783: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
skladokien.pl • Firmy produkujące okna PCV - Forum OknaOpinie

skladokien.pl

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

skladokien.pl

Postautor: Bogdan2 >   30 paź 2015, 9:23

Polecam okna, które zamówiłem do swojego domu na parter i na pierwsze piętro, skorzystaliśmy też z promocji na okna dachowe kupowalismy to w sklepie skladokien.pl
Awatar użytkownika
Bogdan2
 

Re: skladokien.pl

Postautor: Beata3 >   02 lis 2015, 14:32

Też kupiliśmy okna w firmie skladokienopole.pl i wymieniliśmy je w kuchni. Jesteśmy zadowoleni z wyboru.
Awatar użytkownika
Beata3
 

Re: skladokien.pl

Postautor: gosc >   02 lis 2015, 19:09

Ja też tam zamierzam kupić Po takich opinieach jestem zdecydowany . :lol:
Awatar użytkownika
gosc
 

Re: skladokien.pl

Postautor: monika.kow79 >   13 lis 2015, 8:38

Kupowałam okna w firmie BONUS w Wejherowie. Pełny profesjonalizm, terminowość i szeroka oferta. Polecam http://www.bonus-w.pl/
Awatar użytkownika
monika.kow79
Początkujący Okniarz
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2015, 8:32

Re: skladokien.pl

Postautor: Klientka z Opola >   25 lut 2016, 6:55

Z czystym sumieniem polecam firmę skład okien. Pomimo perturbacji z wymiarem okna wszystko zakończyło sie pomyślnie i na korzyść klienta. Profesjonalne podejście do tematu. Polecam
Awatar użytkownika
Klientka z Opola
 

Re: skladokien.pl

Postautor: JerzySlask >   22 wrz 2016, 6:49

Kupiłem u nich ostatnio firmy encore i jestem bardzo zadowolony, fachowa obsługa, dobra cena i co ważne wszystko odbyło się szybko i sprawnie, a zależało mi na czasie. 5/5
Awatar użytkownika
JerzySlask
 

Re: skladokien.pl

Postautor: gosc >   29 wrz 2016, 13:21

Ja polecam firmę skladywegla.pl
Awatar użytkownika
gosc
 

Re: skladokien.pl

Postautor: b1995 >   21 lis 2016, 9:22

firma SKŁADOKIEN.PL jest niepoważna, wykonawcy niesłowni, nie przyjeżdżają na umówione spotkania a w biurze nikt nie potrafi dać sobie z tym rady. Uzgodnienia z wyceny nie pokrywają się ze stanem faktycznym, montaż przedłuża się w nieskończoność.
Awatar użytkownika
b1995
 

Re: skladokien.pl

Postautor: 1bst >   21 kwie 2018, 18:44

Firma to totalna porazka. Przyjezdzaja, nie koncza montazu, okna na moje oko nie sa nowe, a po prostu uzywane i wyczyszczone, choc niedokladnie. Okna maja wydoczne slady przebarwien i brudu, niedokonczony montaz - dziury, ktorych panom po nalozeniu pianki nie chcialo sie juz wyrownac, okna balkonowe zalozone tak ze mocniejszy wiatr je otwiera. Okna przyjechaly bez w ogole zalozonej folii, a wedlug producenta (zadzwonilem zeby sprawdzic) okna nowe powinny byc w calosci zafoliowane oryginalnie. Odradzam, gdyz wszelkei reklamacje trwaja w nieskonczonosc. Jesli nie odzyskam pieniedzy bo zamowilem juz w innej firmie zeby zrobili jak trzeba to sprawa wyladuje w sadzie. Firma to kompletna porazka. Byle szybko i na odwal sie.
Awatar użytkownika
1bst
Początkujący Okniarz
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2018, 18:39

Re: skladokien.pl

Postautor: 1bst >   21 kwie 2018, 18:56

Firma to totalna porazka. Przyjezdzaja, nie koncza montazu, okna na moje oko nie sa nowe, a po prostu uzywane i wyczyszczone, choc niedokladnie. Okna maja wydoczne slady przebarwien i brudu, niedokonczony montaz - dziury, ktorych panom po nalozeniu pianki nie chcialo sie juz wyrownac, okna balkonowe zalozone tak ze mocniejszy wiatr je otwiera. Okna przyjechaly bez w ogole zalozonej folii, a wedlug producenta (zadzwonilem zeby sprawdzic) okna nowe powinny byc w calosci zafoliowane oryginalnie. Odradzam, gdyz wszelkei reklamacje trwaja w nieskonczonosc. Jesli nie odzyskam pieniedzy bo zamowilem juz w innej firmie zeby zrobili jak trzeba to sprawa wyladuje w sadzie. Firma to kompletna porazka. Byle szybko i na odwal sie.
Awatar użytkownika
1bst
Początkujący Okniarz
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2018, 18:39

Re: skladokien.pl

Postautor: adam289 >   27 wrz 2018, 12:03

Dobre okna sprzedali nam w Pluspolu na Wiejskiej. Dokładnie to są okna aluminiowe OknoPlus. Łatwe lekkie otwieranie nie ma problemu z domykiem czy uchyleniem klamka pracuje lekko bez jakiś oporów i zacinania się.
Awatar użytkownika
adam289
 

Re: skladokien.pl

Postautor: oszukany. >   07 sty 2019, 3:03

Odradzam współpracę z firmą skład okien.pl na każdej płaszczyźnie. Wyzyskiwacze oszuści bandyci i kryminalista szef.
Pracownicy z pod sklepu.
Patologia.
Awatar użytkownika
oszukany.
 

Re: skladokien.pl

Postautor: ombre >   07 sty 2019, 3:17

Firma kant.pl tak to się zwać powinno. !!! Kant !!!
Oszustów klika. Deklarstwo, oszustwo, partactwo, byle jakość wykonawczą. I wiele innych.
Awatar użytkownika
ombre
 

Re: skladokien.pl

Postautor: radi >   20 sty 2019, 1:30

Ostrzegam przed firmą skład okien. pl
baaanda rodem z kryminału z kryminalista na czole fimmmy.
naciagacze gumek w majtkach do tego się nadają
Awatar użytkownika
radi
 

Re: skladokien.pl

Postautor: S M. >   27 sty 2019, 10:48

Skąd się bierze taki syf wykonawczy. Ludzie upośledzenie psychiczne chyba mają. Mafiiija, pralnia, lewe faktury i wiele więcej prezes po doświadczeniach w kryminale.
Awatar użytkownika
S M.
 

Re: skladokien.pl

Postautor: Skład Okien.pl >   06 lut 2019, 14:05

Dzień dobry.
Firma Skład Okien.pl nie ma w swojej bazie klientów:
S M; radi; ombre; oszukany.
Wpisy zamieszczone przez w/w autorów nie są merytoryczne i nie możemy w żaden sposób się do nich odnieść.
W związku z tym prosimy ignorować wpisy wymienionych autorów.

Życzymy miłego dnia.
Zespół Skład Okien.pl
Awatar użytkownika
Skład Okien.pl
 

Re: skladokien.pl

Postautor: gosia >   27 maja 2019, 8:35

a ja powiem tak..jestem mega zadowolona z firmy skład okien w Opolu...przede wszystkim rewelacyjny kontakt..wymyślałam..kombinowałam..I za każdym razem miałam odpowiedź..z wyceną...nie spotkałam się z jakąś niechęcią ze strony sprzedającego..okna są super..żaluzje elektryczne które mi doradzono..rewelacyjne..chodzą lekko i cicho. .
ps.błedy czy pomyłki się zdarzają...ludzkie..ale firma skład okien ..nie ma z tym problemów...!
polecam
Awatar użytkownika
gosia
 

Re: skladokien.pl

Postautor: gosia >   27 maja 2019, 9:07

a ja powiem tak..jestem mega zadowolona z firmy skład okien w Opolu...przede wszystkim rewelacyjny kontakt..wymyślałam..kombinowałam..I za każdym razem miałam odpowiedź..z wyceną...nie spotkałam się z jakąś niechęcią ze strony sprzedającego..okna są super..żaluzje elektryczne które mi doradzono..rewelacyjne..chodzą lekko i cicho. .
ps.błedy czy pomyłki się zdarzają...ludzkie..ale firma skład okien ..nie ma z tym problemów...!
polecam
Awatar użytkownika
gosia
 

Re: skladokien.pl

Postautor: Henryk >   17 cze 2019, 17:42

Szczerze i stanowczo ODRARZAM współpracy!
Moja własna była pasmem okropnego nieprofesjonalizmu.
1) pracownik nieprawidłowo ocenił konstrukcje poprzednich okien i powiedział,
że mogę zatrzymać obecne parapety - okazało się, że nie mogę. Więc musiałem je zamawiać osobno.
2) "specjaliści" od montażu nie umieją się umawiać na wizytę. Obca jest im kultura osobista. Mogą zadzwonić i powiedzieć, że
przyjadą jutro. Przy czym brzmieć to będzie jak ultimatum.
3) kiedy już przyjechali, to okazało się, że jeden jest grubo "po wczorajszym". Znowu, żadnej dyskrecji. Jak u siebie w domu.
4) montaż - "aby jakoś"
5) obiecali dokonać zamówienia parapetów - tego nie zrobili. Dzwoniłem kilka razy, nie oddzwonili.
6) dzwoniłem na firmę. Kilka razy musiałem tłumaczyć swoją sytuację. Chyba nie aż tak trudną do zrozumienia. Dopiero za trzecim razem udało się złożyć zamówienie.
7) Nikt o jego realizacji mnie nie zawiadomił. W ogóle myśleli, że ja sam przyjadę i odbiorę te parapety.
8) "specjaliści" od montażu zadzwonili i powiedzieli, że jutro rano dadzą znać o której się pojawią. Nie oddzwonili. Nie pojawili się.
9) musiałem sam do nich dzwonić i jeszcze dwa razy tłumaczyć sytuację.
10) przyjechali. Zamontowali. Umyłem parapety i widzę ewidentne plamy i podniszczenia.
Szkoda gadać.
Awatar użytkownika
Henryk
 

Bandyci

Postautor: Robertooo >   05 lis 2019, 11:17

Opinie pozytywne pisane są przez sam skład okien.

To ludzie bez kultury osobistej i jakichkolwiek zasad moralnych. Ktoś kiedyś zdobył spore finanse na bandyckich interesach i założył ową firmę.

To firma z gangsterską przeszłością dlatego swoich klientów traktują jak potencjalne ofiary.

Strzeżcie się ludzie przed mafią skład okien...
Awatar użytkownika
Robertooo
 

Następna

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości