Jakie regały magazynowe?

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

Jakie regały magazynowe?

Postautor: frammek34 >   24 cze 2018, 11:36

Czy ktoś z forum jest może w stanie podpowiedzieć mi jakiego rodzaju regały magazynowe powinienem kupić do włąsnego magazynu? Znalazłem tutaj https://www.abrack.pl/ ofertę regałów półkowych, paletowych i innych, ale nie wiem na które się zdecydować... Podpowiecie mi coś?
Awatar użytkownika
frammek34
Bywalec

Re: Jakie regały magazynowe?

Postautor: dominik44301 >   13 wrz 2018, 9:13

Każdy sam powinien zdecydować jakie dokładnie mają być regały magazynowe według mnie.
Księgarnia językowa anchor Yazoo PL 3 PB + CD
Awatar użytkownika
dominik44301
Początkujący Okniarz

Re: Jakie regały magazynowe?

Postautor: radoslaaw >   22 wrz 2018, 13:10

A co będziesz przechowywał? bo od tego przecież zależy wybór odpowiednich regałów. Ja do swojej hali magazynowej zaopatrywałem się w półkowe głównie bo to zgodne z moim profilem działalności, przy magazynowaniu większych rzeczy paletowe będą bardziej wskazane. A magazyn masz duży? bo to też ma znaczenie. Ja swój stawiałem wg własnego projektu z firmą Commercecon i wielkość jest zadowalająca dlatego mogłem też tych regałów więcej umieścić.
Awatar użytkownika
radoslaaw
Początkujący Okniarz

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post