[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: PHP Startup: The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4779: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4781: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4783: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3884)
Dobroplast opinie • Firmy produkujące okna PCV - 3 - Forum OknaOpinie

Dobroplast opinie

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Re: Dobroplast opinie Dobroplast to dziady, dziady i jeszcze

Postautor: tomek_waw >   24 lut 2016, 13:50

Szyby same nie pękają!!!
Według mnie i słusznie, że odrzucili reklamacje. Każdy producent by tak zrobił. Szyba to akurat element w oknie, który jest najbardziej kruchy i narażony na uszkodzenia- zwłaszcza te z winy użytkownika.
A poza tym jakie masz okna dobroplastu? Skoro od developera to zakładam, że najtańsze z najgorsza szybą tzw. okna inwestycyjne, wiec sie w sumie nie dziw - pretensje miej do dewelopera.
Ja mam okna Prime Dobroplastu w zestawie 3 szybowym z szybą 0,5 i jest bardzo dobrze. Szczelne, mało ciepła ucieka.
Awatar użytkownika
tomek_waw
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: gość >   07 paź 2016, 9:05

Powiem tak ŻAL, Sprzedaje tych okien dużo i maja mnie gdzieś,zamówione bylo sporo okien,były dwie dostawy a przeoczyli jedno ważne zamówienie poprostu porażka,okna nie ma i nikt nie potrafi powiedziec czemu,pani z biura powiedziala ze zapomieli,klient mnie wyzywa, a panie z biura ze teraz nie dowioza bo nie ma nic w ta strone,i nie ma minimum logistycznego,krew czlowieka zalewa bo minimum bylo i zapomieli zaladować okna do dwoch transportów,a żeby bylo tego mało jade do pracy po 4 dniach od rozmowy a tu samochód dobroplasu jedzie przedemna, k...wa nikt nie mogł dorzucic okna 100cmX100cm obsługa porażka nikt nie jest łaskawy pomóc, mówią że oddzwonią i cisza. Odsyłają co chwila do innej osobu że niby ona pomoże. Czas zakończyć współpracę.
Awatar użytkownika
gość
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: wrobiony >   07 gru 2016, 10:38

Witam
Post piszę ku przestrodze wszystkich mających zamiar kupna okien Dobroplastu. Niestety ale jestem użytkownikiem tego badziewia od 11 lat (okna były zakupione w 2005). do trzech lat praktycznie nie było żadnych problemów, po trzech pojawiły się drobne nieszczelności. oczywiście zgłaszałem to do punktu gdzie je zakupiłem. Przez dwa lata okna były regulowane oraz były montowane dodatkowe zawiasy, które miały na celu dociągnięcie ramy do ościeżnicy i wyeliminowanie szczeliny. Prawdziwa gehenna zaczęła się mniej więcej po 5 latach użytkowania (kiedy skończyła się gwarancja), okna niesamowicie sie powypaczały i poskręcały, szczeliny pomiędzy uszczelką a ościeżnicą w drzwiach balkonowych wynoszą około 6 mm. Dodam tylko że żadnymi uszczelkami uszczelnić sie tego nie da, pozostaje chyba tylko na stałe je zaasilikonować. Po upływie gwarancji dzwoniąc do producenta otrzymałem taką informację: "to co pan myśli że okna kupił pan na 100 Lat?". Czyli decydując się na zakup tych okien musisz sie liczyc że trzeba je wymieniać co około 5 lat.
Dodam jeszcze że szwagier kupił te same okna rok po moim zakupie i problem ma ten sam.
Awatar użytkownika
wrobiony
 

Re: Dobroplast prime- opinie

Postautor: 3-letni użytkownik >   26 mar 2017, 22:24

3-letni użytkownik
okna prime- nie polecam , więcej-odradzam,zdecydowanie.
Awatar użytkownika
3-letni użytkownik
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: misio >   29 cze 2017, 14:18

Totalna porażka
nie dotrzymują terminów.
po miesiącu od wpłaty zaliczki pani wielka KIEROWNIK pyta kto mi gwarantował, że w miesiąc od wpłacenia 100 % przedpłaty dostarczą mi 3 sztuki drzwi !!!!
Kpina nie firma
Dodam, że przez ładnych kilka lat sprzedaliśmy trochę tego gówna !!!!
Totalne olewanie klienta
Odradzam badziewiarzy !
Partacze i tyle
Awatar użytkownika
misio
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: Krystyna1050 >   13 lip 2017, 10:32

o kurcze a już chciałam zapoznac się z ich ofertą :(
Awatar użytkownika
Krystyna1050
Bywalec
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2017, 11:46

Re: Dobroplast opinie

Postautor: roman >   31 lip 2017, 13:27

Ja mam okna Vidok i bardzo je polecam. Są energooszczędne i bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie dalem bardzo drogo, okna zamawialem, firma jest z okolic Rzeszowa, jak będziesz mieć dobre okna i ich uszczelnienie, żadne ciepło nie będzie uciekać
Awatar użytkownika
roman
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: masakra >   10 paź 2017, 19:52

Nie polecam tego badziewia, miesiąc po gwarancji rozszczelnione szyby (zaparowane wewnątrz) 5 sztuk z 12 , a miała być ciepła ramka :lol: :lol: :lol: :lol: szmelc jakich mało.....teraz reklama....NIE KUPOWAĆ !!!! W Gorlicach omijać szerokim łukiem przedstawicieli
Awatar użytkownika
masakra
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: Klomb82 >   22 paź 2017, 12:40

Też miałem z tymi oknami problemy, choć chyba nie aż takie jak wy... Może to i dobrze, że już nie mieszkam tam gdzie one były :P
Awatar użytkownika
Klomb82
Początkujący Okniarz
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2017, 12:28

Re: Dobroplast opinie

Postautor: Grzegorz >   18 sty 2018, 9:00

Montowalem u siebie okna OVLO CLASSIC z pakietem 3 szybowym. Okna raz byly regulowane po montazu natomiast zamawialem standardowe okna, bez udziwnien, bez specjalistycznych systemow - poki co nic juz nie opada. Co moge powiedziec po roku ? Okucia Winkhaus ale budzetowe - mikrouchyl taki troche badziewny, czasem boje sie ze okno sie samo otworzy ;) Poza tym okna sie nie paruja, nie czuje zeby byly jakos zimne. Wczesniej w bloku mialem okna mega drogie, gdzie firma wcisnela mi bog wie co (wiem ze okucia byly rehaus, cos tam bylo Roco al nie wiem juz jakiej firmy okno) - punkt rosy przeniesli mi na sciane pozniej okno opadlo i dupa - przyjechali raz, cos porobili, nie wyregulowali i odjechali tyle ich widzialem. Wiec tutaj stwierdzilem ze mam to gdzies. Okna jak okna, uszczelki sie wszedzie wymienia, nic nie bedzie wieczne, tak samo konserwacja jest wazna, nie ma ze okno bedzie przez 30 lat super nie robiac nic. Nie jestem sprzedawca Dobroplasta. Mysle ze najwazniejsza jest ekipa montujaca, co nam po super oknie jak zle zamontuja, tak samo brak doradztwa w zakresie wyboru okna. Po co w starym domu okna ze wspolczynnikiem Uw 0,7, chyba tylko po to aby dorobic sie grzbya no ale niestety w PL chodzi o kase, kase i jeszcze raz kase - nikt nie patrzy na potrzebe klienta. Co z moimi oknami bedzie za 5 lat nie wiem ale raz na 10-15 lat i tak sie okna wymienia wiec tja.
Awatar użytkownika
Grzegorz
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: grzegorz >   18 sty 2018, 11:22

roto to byly okucia a okna Rehau - sprawdzilem.
Awatar użytkownika
grzegorz
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: lukrecjabalona >   25 sty 2018, 9:07

Mozesz napisać skad jestes i jakiego salonu korzystałeś zamawiając okna z Dobroplastu? tez sie zastanawiamy nam zakupem ale chciemy miec pewny salon i przede wszystkim montażystów , my dostalismy oferte z salony szybkie okan z chorzowa
Awatar użytkownika
lukrecjabalona
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: zeszyt67 >   24 lut 2018, 22:24

z tego co zauwazylem dobroplast ma rozne opinie jedni chwala drudzy nazekaja
Awatar użytkownika
zeszyt67
Bywalec
 
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2018, 20:34

Re: Dobroplast opinie

Postautor: Yana283 >   20 mar 2018, 0:27

Jak z wszystkim... nigdy nie będzie 100% osób zadowolonych, niestety tak to jest - jedni są zachwyceni, inni wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
Yana283
Początkujący Okniarz
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2018, 18:48

Re: Dobroplast opinie

Postautor: również wrobiony >   13 paź 2018, 20:26

niestety ale ja też dałem się wrobić. Okna po około 3-4 latach zaczęły się rozszczelniać, regulacje nie przynosiły efektu z czasem coraz wyraźniej. Część okien mam jeszcze z profila 5 komorowego i miałem nadzieję że tylko one są tak felerne ale już widać że te nowsze 6 komorowe też powoli zaczynają się wypaczać.
Awatar użytkownika
również wrobiony
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: uytr >   26 paź 2018, 1:42

Awatar użytkownika
uytr
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: pawel >   15 maja 2019, 20:51

Co do większości opinii starszych niż 6 lat - w tej chwili Dobroplast stosuje okucia ACTIVEPILOT Winkhausu , waga okien też zwiększyła się znacznie co za tym idzie są dużo solidniej wykonane ( wzmocnienie stalowe itd.) większość opinii jakie zazwyczaj widziałem bardziej powinny być kierowane do punktów handlowych a nie do producenta stroną dla odbiorcy indywidualnego jest punkt bądź sklep a nie producent najczęstsze reklamacje wynikają z złego montażu bądź z braku poradzenia sobie monterowi z błachim problemem z powodu braku umiejętności (80 % monterów ma słabe pojęcie o montażu) przez 12 lat istnienia naszej firmy przewinęło się u nas spokojnie 50 monterów - pomocników z czego 5 ludzi miało pojęcie kapitalne poradzili sobie w każdej sytuacji natomiast może znalazło by się jeszcze góra z 8 osób które do montażu również miało rękę do montażu ale nie do spraw ala serwisowych itp. moja wypowiedz kierowana jest do ludzi przeglądające fora okienne żeby użyli czasem myślenia w tym co piszą inne osoby i potrafili odróżnić ZŁY MONTAŻ OD ZŁEGO PRODUKTU a co za tym idzie PRODUCENTA A POŚREDNIKA od ponad 2 lat sprzedajemy okna z Dobroplast ( prędzej współpracowaliśmy z nimi w latach około 2012-2013 ) i stwierdzamy że na ilość sprzedawanych okien teraz z Dobroplast a takimi samymi ilościami od innych producentów które sprzedawaliśmy przez większość lat istnienia firmy ilość reklamacji była duża większa i dotyczyła okuć mechanizmów były to często błędy produkcyjne których główny Monter nie mógł sam wyeliminować w tej chwili sprzedając okna Dobroplastu jedynymi reklamacjami są rysy na ramie uszkodzenia mechaniczne nie mamy zgłoszeń że okno się nie otwiera klamka obkręca się o 360 stopni klamka nie domyka się do końca itd. tak jak prędzej miewaliśmy w przypadku współpracy z mniejszymi producentami z Kujawsko - Pomorskiego i Pomorskiego ( mowa o 3 producentach produkujących ok.150 - 200 okien dziennie czyli jakich większość w naszym kraju ) z czystym sumieniem polecam okna z Dobroplastu dla ludzi chcących zapłacić taniej Avangarde i Ovlo bądź trochę więcej Encore lub P- Line ja jako sprzedawca uważam czy kupisz Ovlo czy Aluplast Ideal 4000 6 komorowe bądź Brugmann AD 73 ( o ile Aluplast czy Brugmann będzie miało dobre okucia jak i producenta) uzyskamy ten sam efekt ale w przypadku reklamacji mamy większą pewność ze Dobroplast będzie istniał przez co będzie gwarancja w przypadku pęknięcia szyby a małego producenta wykończy nieudana tranzakcja z nieuczciwym kontrahentem bądź pomyłka pracownika przy większym zamówieniu wszystkim użytkownikom fora życzę słusznych decyzji.
Awatar użytkownika
pawel
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: Ddarek >   23 maja 2019, 12:56

Awatar użytkownika
Ddarek
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: Ddarek >   23 maja 2019, 13:00

Awatar użytkownika
Ddarek
 

Re: Dobroplast opinie

Postautor: sławomir >   27 maja 2019, 23:08

Brak słów apropo opinii Mariusza fakt że jest z 2013 roku ale Dobroplast nie ma swoich punktów handlowych a co może za swoich partnerów handlowych którzy sprzedają w wolnym kraju mają do tego prawo sprzedawać Drutex , Oknoplast , Vetrex czy pańska opinia jest coś warta według mnie nic czy inne opinie które są na temat że okno paruje itd. mają jakiś sens jeśli okno jest szczelne to się tak dzieje , rozumiem gdyby ktoś pisał że okno obciera klamka nie dochodzi do końca itd. - monterzy wiedzą o co chodzi a w przypadku Dobroplastu tak się nie dzieje zajmowałem się sprzedażą okien od 2010 roku wiele lat z Dobroplastem obecnie montuje okna na profilach Dobroplastu i Veki i wiem że jego producent ma największe znaczenie śmiało mogę polecić Drutex jak i Dobroplast mali producenci mają większe koszta nawet wielokrotnie przez to często tną koszta kosztem produktu czyli okna . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sławomir
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

 


  • Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości