KNS opinie

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Re: KNS opinie

Postautor: Krzysiek >   21 lut 2014, 13:16

Witam, też szukam okien do mojego domu i między innymi zainteresowałem się tymi oknami, bo w okolicy widziałem kilka domów z oknami od tego producenta. Pierwsze okna zamontowane jakieś 4 lata temu i właściciel chwali je bo nie ma z nimi problemów. Reszta też złego słowa nie powiedziała na ich temat. No i handlowiec też bardzo fajnie podszedł do sprawy i dał namiary na klientów gdzie już są te okna. Ogólnie jestem na razie na tak i nie wiem czy ich nie zamówię do siebie.
Awatar użytkownika
Krzysiek
 

Re: KNS opinie

Postautor: gość >   20 mar 2014, 11:38

nie polecam tych okien skrzydła się powypaczały, a serwis odrzucił reklamację bez żadnych podstaw do tego. Przerzucają winę na montaż. Prawdopodobnie sprawa zakończy się w sądzie.
Awatar użytkownika
gość
 

Re: KNS opinie

Postautor: diler >   29 mar 2014, 21:30

Jak się wykrzywiły? jak duże okna? Jakie uzasadnienie serwisu w mailu?
Nigdy nie miałem takiej sytuacji, żeby skrzydła się wygięły a sprzedałem i zamontowałem kilka dobrych tysięcy okien z tej fabryki (często były to duże gabaryty skrzydeł, z przewagą pakietów 3-szybowych), nawet jak był jakiś problem to serwis zawsze pomógł.

Ostatnio zauważam wzmożony ruch konkurencji, w postach oczerniających tą firmę na różnych forach. Wiem, że konkurencja, ale żeby do tak niskiego poziomu schodzić......... Żal jednym słowem.
Awatar użytkownika
diler
 

Re: KNS opinie

Postautor: Kns >   01 kwie 2014, 20:28

Ogólnie teraz stasznie narasta czarny PR na tym forum. Czy a KNS czy innych producentów. Nie wiem czemu ale mamwrażenie, że te czerniania robi 1-2 osoby pod różnym nikami. Czemu tak sądzę? bo podobnie głupie posty pisze w różnych tematach.

Dobrze, że ludzie zaczynają potrafić filtrować internet oraz nie słuchać tak jak kiedyś głupiego oczerniania przez bezsilną konkurencję...
Awatar użytkownika
Kns
 

Re: KNS opinie

Postautor: gość >   02 kwie 2014, 12:12

cd. postu z 20 marca 2014r.
Proszę nie odwracać kota ogonem i nie kierować swoich podejrzeń na kreowanie czarnego PR-u.
Przedstawiam fakty:
okna libris plus pakiet 2 szyby, kolor obustronny złoty dąb. Wypaczeniu uległy skrzydła na odcinkach pionowych:
okna wys. 1,5m - wypaczenia 1,5-2,5 mm
balkony wys. 2,2m - wypaczenia 4,5-5,5 mm
Po pierwszej reklamacji i wizycie technika veki zostały wymienione wszystkie skrzydła bez żadnych uwag producenta okien i profili.
Za drugim razem po powtórnym wypaczeniu sprowadzono znów technika z veki. Tym razem winę zrzucono na montaż i brak dolnego kotwienia ram okiennych.
Dodatkowo producent okien i technik veki przy każdej okazji cytują normy dotyczące produkcji profili PVC, a nie wyrobu jakim jest okno. Ogólnie mówiąc serwis to ogólna porażka i brak kompetencji.
Nie dążą do rozwiązania problemu, tylko go oddalają – pisząc, że reklamacja jest bezpodstawna.
Dodatkowo wypaczenia skrzydeł nie zostały potwierdzone żadnymi fachowymi pomiarami z ich strony. Klient traktowany jest jako petent- źródło problemów.
Awatar użytkownika
gość
 

Re: KNS opinie

Postautor: krzysiek >   25 maja 2014, 14:22

Często jest tak, że zły, wadliwy montaż jest przyczyną wyginania się skrzydeł. Często też nieodpowiednia regulacja okien doprowadza do wykrzywienia się skrzydła. Za montaż i poprawną regulację odpowiada firma montująca okna a nie producent okien, czy producent profili użytych do produkcji okna.

Mogą mieć racje chłopaki z serwisu, że winą za wygięcie jest błędny montaż, co jest najczęstszą przyczyną kłopotów z oknami.

A swoje teorie spiskowe proszę schować i nie powielać ich, bo to takie "polskie" ja jako klient znam się na wszystkim i jestem mądrzejszy nie serwisanci i technicy od producentów.
Awatar użytkownika
krzysiek
 

Re: KNS opinie

Postautor: mariusz >   20 lip 2014, 21:16

Witam.
Moze nalezaloby podac nazwe firmy montującej te okna ? ! Przeciez to podstawa. Kazdy profil moglby byc w tej sytuacji zly. Trafilo na VEKA, ale przez przypadek. Prosze podac nazwe firmy montujacej okna !

Pozdrawiam,
Mariusz
Awatar użytkownika
mariusz
 

Re: KNS opinie

Postautor: Tomek >   16 paź 2014, 6:32

A ja mam zamontowane okna KNS'u u siebie i są super. Lekko chodzą, są cichsze niż okna, które mam w domu, ładnie wykonane. Ciepłe ramki i klamki secustik dostałem bez dopłaty. Ekipa montażowa też bardzo fajna. Okna z poszerzeniami wyszły podobnie jak np. w Peteckim czy Vidoku, ale dobrze, że zdecydowałem się na nich. Na wszystkie moje pytania montażyści odpowiadali rzeczowo i konkretnie. Diler jeszcze dał fajny rabat na drzwi wejściowe Wikęd i bramę Wiśniowskiego i dzięki temu mam zamkniętą całą budowę.
Ogólnie ekipa od okien była jak do tej pory najlepszych ekipą na budowie.
Awatar użytkownika
Tomek
 

Re: KNS opinie

Postautor: Kaśka >   19 paź 2014, 7:52

Witam, mam dobrą ofertę na okna z tej firmy(dobra cena, przedstawiciel też fachowo podszedł do sprawy, oglądałam ich okna na budowie, wydają się być ok) czy warto zamówić?
Awatar użytkownika
Kaśka
 

Re: KNS opinie

Postautor: Tomek >   27 sty 2015, 7:10

Okna z tej fabryki zamontowane nie tak dawno, montaż przebiegł prawidłowo (montowała ekipa dilera) - tak jak w instrukcji pisze. Wszystko zgodnie z wytycznymi bo jednak sprawdzałem sporo informacji o montażu. Same okna też dobre, estetycznie wykonane, okucia lekko chodzą, klamki secustic też są dobre, a dodam, że okna są ciężkie bo w systemie Softline 82 z trzema szybami. Jestem zadowolony, więc polecam.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tomek
 

Re: KNS opinie

Postautor: mich >   22 lut 2015, 22:09

Mam dobrą ofertę na okna tego producenta. Wiem, że montaż będzie dobry bo znajmy będzie je montował, czy warto kupić te okna?
Awatar użytkownika
mich
 

Re: KNS opinie

Postautor: KkK >   30 cze 2015, 20:20

Oczywiście, że warto. Większość producentów na Vece produkuje dobre okna, więc jeśli zostałeś dobrze obsłużony to zamawiaj.
Awatar użytkownika
KkK
 

Re: KNS opinie

Postautor: Adamek >   30 cze 2015, 20:38

Też uważam ,że Veka to dobry producent kształtowników do produkcji okien .Jednak Veka to nie okna a jedynie dostawca elementów do ich produkcji .Oczywiście jak twierdzi przedmówca że większość producentów na vece ma dobre okna to mam pytanie jakie okna produkuje w tym systemie mniejszość czyli 49% producentów na tych profilach ?
Awatar użytkownika
Adamek
 

Re: KNS opinie

Postautor: edk >   23 sie 2015, 19:21

a kto ci powiedział, że 49 procent produkuje gorsze?
może tylko 2%?
Awatar użytkownika
edk
 

Re: KNS opinie

Postautor: miron >   31 gru 2015, 8:49

tez nie polecam mam te okna 2 lata co 3 miechy jest u mnie serwis okna tragedia a w szczególności jak ktoś ma okno balkonowe jak ja patio nawet potrafi wylecieć z szyn jak umnie (TRAGEDIA)
Awatar użytkownika
miron
 

Re: KNS opinie

Postautor: Adam >   06 mar 2016, 22:33

Widzę, że konkurencja potrafi tylko oczerniać. Żal, że sami nie potraficie produkować dobrych okien.
Awatar użytkownika
Adam
 

Re: KNS opinie

Postautor: Klient...niestety >   07 mar 2016, 19:01

Nie polecam KNS Śląska Fabryka Okien!!
Ciężki kontakt, zero szacunku dla klienta..., gwarancji praktycznie nie ma, pół roku po zamontowaniu okien piasek za uszczelką w każdym oknie. Osoba zajmująca się reklamacjami w tej firmie powiedziała "że jest piasek na budowie, więc to normalne i nic z tym nie zrobią"... rozumiem, że na budowie nie ma prawa być piasku... Kupiliśmy jedne z droższych okien aby nie mieć problemów... szkoda, że dopiero teraz "głębiej" przyglądamy się tej firmie, bo na pewno nie zdecydowalibyśmy się drugi raz na okna od nich, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów!
Awatar użytkownika
Klient...niestety
 

Re: KNS opinie

Postautor: Kak >   01 kwie 2016, 7:33

Jak to dobrze napisać takie rzeczy, wiec serwis nie był na budowie, diler też nie przyjechał sprawdzić, dlaczego (o ile ten piasek faktycznie był) on się tam znalazł. Ogólnie tragedia, szok i niedowierzanie. No jakieś cuda i dziwy doprawdy. Odkąd znam tę firmę nie miałem przypadku, żeby nie przyjechał serwis nawet w "takich" sprawach wiec pachnie to nieuczciwą konkurencją. Dobrze, że internet jest anonimowy i można takie głupoty pisać bez konsekwencji prawnych, bo gdyby to się zmieniło to momentalnie takie wpisy by się nie pojawiały, nie tylko odnosząc się do KNS'u, ale też do innych producentów.

Podsumowując

powyższy wpis jest atakiem konkurencji na firmę KNS.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kak
 

Re: KNS opinie

Postautor: Waldek >   31 maja 2016, 9:18

Okna z KNS? Bardzo fajne estetycznie wykonane, dostałem z nowym zgrzewem bardzo cienkim - super to wygląda. Okna dobrze zamontowane i z dobrym wyposażeniem. Cena była nie najniższa, ale też nie tak drogie jak z Vetrexu, gdzie takie same okna oferują jak KNS a cena 2 tyś wyższa niż w KNS. Ogólnie polecam.
Awatar użytkownika
Waldek
 

Re: KNS opinie

Postautor: Darek >   06 cze 2016, 10:50

Kupione okna z KNSu. Jestem zadowolony. Salon współpracujący bardzo fajnie podszedł do tematu. Wybrałem Vekę Softline 82 z cienkim zgrzewem, bardzo fajnie to wygląda po zamontowaniu. Zanim zamówiłem u nich to byłem w wielu firmach jednak ich oferta wydawała mi się najlepsza. Okna super zamontowane i płynnie działają. Ekipa z montażu to fachowcy. Jest ok, więc polecam!


Pozdro
Awatar użytkownika
Darek
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

 


  • Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron