Połącznie różnych systemów obsługi klienta

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Połącznie różnych systemów obsługi klienta

Postautor: Gość >   11 sie 2019, 8:13

A więc używamy w firmie co najmniej kilku systemów: do księgowania i płatności, obsługi klienta - czyli zarządzania stopniem realizacji usługi itd.
Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, jakie systemy najlepiej nadają się do tego typu zadań?
Awatar użytkownika
Gość

Re: Połącznie różnych systemów obsługi klienta

Postautor: Darek332 >   11 sie 2019, 8:24

Tych wpisów w tym wątku na pewno powinno być więcej.Wtedy na pewno było by lepiej.
Awatar użytkownika
Darek332
Początkujący Okniarz

Postautor: bymccyk >   12 sie 2019, 12:20

Wiele zależy też od tego, o jakich systemach jest mowa. Fakt jest taki, że niektóre systemy nie są kompatybilne z innymi systemami. Zwłaszcza, te które funkcjonują od wielu lat.
Oczywiście, są pewne możliwości z tego zakresu.
Proponuję sprawdzić jeszcze jak coś np tutaj pod linkiem: grojec24.net/news-uslugi-programistyczne-dla-firm-8211;-integracja-systemow-informatycznych,5714.html
Witryna na której tematyka ta została trochę szerzej opisana.
Awatar użytkownika
bymccyk

Postautor: aldonka99 >   28 lis 2019, 20:29

W sumie ja nigdy nie miałam chyba okazji korzystać akurat z takich rozwiązań, albo po prostu nie zwróciłam na to uwagi. Jeżeli chodzi o działania online to jak dla mnie najlepiej sprawdzają się płatności internetowe Cashbill i jestem przekonana, że na dłuższą metę to nie mają oni sobie nawet równych w tym obszarze.
Awatar użytkownika
aldonka99
Ekspert

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post