Petecki czy Oknoplast czy Drutex

Na tym forum można porównywać ze sobą wielu producentów okien pcv i drewnianych.

NIE polrcam OKNOPLAST

Postautor: Kkk >   27 kwie 2020, 21:32

Oknoplast nie polecam, zakupiłam 13 okien i w 11 były wady. Przeróżne m.in.rysa na szybie, w srodku okna brydy, uszczelka pocięta, wklęśnięte uszczelki w 9 oknach, ogolnie uszczelki sa dziwne!!!, rysy na okleinie wduszenia plastiku w ramie i skrzydle okna. Reklamacha kosztowała mnie wiele nerwów stresu, w oparciu o rzecznika praw konsumenta, radce prawnego. Na reklamacje odpowiedzieli ze rysa na szybie i brud w oknie w środku że reklamacja bezasadna bo to ze okno jest brudne w srodku i zarysowane to nie powoduje ze jest nie użyteczne. Śmiechu warte, co z tego ze daja gwarancje na 7 lat jak odpisują że reklamacja bezasadna. Nie polecam, ludzie nie dajcie się omamić reklamie to bujda. A realia sa inne.
Awatar użytkownika
Kkk

Re: Petecki czy Oknoplast czy Drutex

Postautor: Marcin >   01 maja 2020, 15:18

Odradzam Petecki okna po 4 latach opuszczają mi się na zawiasach w razie problemów nikt wam nie pomoże.
Awatar użytkownika
Marcin
Początkujący Okniarz

Postautor: marcja >   07 maja 2020, 6:52

KKK jestem w szoku po tym, co czytam. Nie miałam takiej sytuacji. My zamawialiśmy 10 okien i dokładnie oglądałam wszystko okej. Ja jestem upierdliwa, obserwowałam też firmę, która montowała no i nie mam się na prawdę do czego przyczepić. U nas wszystko okej, jeśli chodzi o Oknoplast.
Awatar użytkownika
marcja

Postautor: camillo >   09 cze 2020, 7:29

Ja zamówiłem do domu 5 okien na dół i 3 na górę. Wszystkie dobrej jakości pod względem termiki i wyglądu stolarki okiennej. Mamy profil winergetic z Oknoplast.
Awatar użytkownika
camillo

Postautor: greg_majak >   23 lip 2020, 16:22

Ja mam z Oknoplast i jestem zadowolony. Wymiana ze starych na nowe w 2017 roku. Wybraliśmy model Pixel, ładne, szczelne okna w klasycznej bieli. Pakiet 3 szyb. Zupełnie nam wystarczy. Do tej pory okna izolują tak jak na początku, są ciepłe. Ja jestem zadowolony. Kuzyn teraz zamawiał Pixele w marcu i również sobie je chwali.
Awatar użytkownika
greg_majak

Poprzednia

Wróć do Porównanie producentów

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post