Petecki czy Oknoplast czy Drutex

Na tym forum można porównywać ze sobą wielu producentów okien pcv i drewnianych.

Re: Petecki czy Oknoplast czy Drutex

Postautor: Andrzej WR >   01 cze 2018, 16:39

Maciek77 pisze:Dzisiaj dzwonili z Oknoplastu, że mają nowe okno sześciokomorowe z trzema uszczelkami o bardzo dobrych parametrach i niższej cenie .Poprosiłem o kalkulację zobaczymy co wyjdzie.

tak mają to Vece 76 MD - ale jak masz okna narożne to zonk się robi ,nie ma jeszcze łączników narożnych do tego
Awatar użytkownika
Andrzej WR

Postautor: Andrzej WR >   01 cze 2018, 16:58

Gość pisze:Z tej trójki wybrałbym okna Petecki . Pod kątem jakości ok, tak jak Oknoplast ale cena sporo niższa. Za nazwę sporo się jednak płaci.

"Kocham" sprzedawców udających znawców lub zadowolonych klientów.
Mam na stole wycenę Pixela, Winergetica z WTM na Długosza oraz Peteckiego od Mikołajczyka. Wszędzie ukryty zawias ciepła ramka etc. I... nie ma różnicy pomiędzy Winergetickiem o Peteckim.
Ja się skłaniam ku Pixelom , pomiar we wtorek :-) Ale gdybym wszedł w 82MD to miałbym dylemat gdzie zamówić okna, parametry podobne obydwa salony dopieszczały mnie mnie jako klienta poświęcając mi dużo swojego czasu.
Awatar użytkownika
Andrzej WR

Postautor: Miras >   01 lip 2018, 16:07

Ile estetyka wykonania jak i długość gwarancji 7 lat na okno i 10 na pakiety szybowe mimo wszystko na korzyść Oknoplastu.
Awatar użytkownika
Miras

Poprzednia

Wróć do Porównanie producentów

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post