Oświetlenie LED-owe nad oknami

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Oświetlenie LED-owe nad oknami

Postautor: kow >   21 wrz 2018, 10:48

Planujemy montaż takiego małego zabudowanego sufitu, w którym bedą biegły rury wentylacyjne oraz rury kanalizacyjne. Akurat będzie to nad oknem. W związku z tym, zastanawiamy się aby dodatkowo zamontować oświetlenie LED-owe. Pytanie, jakie konkretnie?
Awatar użytkownika
kow
Ekspert

Re: Oświetlenie LED-owe nad oknami

Postautor: jerzyks >   25 wrz 2018, 6:50

Takie oświetlenie jest w ostatnich latach bardzo popularne z tego względu, że emituje dosyć intensywne światło. Poza tym jest stosunkowo tanie w codziennej eksploatacji.
Poza tym dostępność takiego oświetlenia jest duża. Zarówno w sklepach stacjonarnych oraz w internetowych sklepach z oświetleniem.
Dostępne są też na portalach aukcyjnych.
Awatar użytkownika
jerzyks
Ekspert

Postautor: mirek7 >   06 cze 2019, 7:24

Cześć,witajcie. Ja zastanawiałem się nad oświetleniem led do swojego domu, niestety nie do końca się na tym znam. Czy ktoś z was możę udzielić jakichś rad gdzie najlepiej w takie lammpy i zasilanie się zaopatrzyć ? Znalazłem taką stronę https://www.shemeck.pl/ Co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
mirek7
Ekspert

Postautor: KonradSkal >   29 sie 2019, 10:01

Oświetlenie LED-owe nad oknami wygląda bardzo fajnie. Też takie mam zamiar sobie sprawic, ale odatkowo jeszcze zamontuję włącznik zbliżeniowy. bardzo podoba mi się jak okna są obramowane takim właśnie przyjemnym światłem. Stwarza to świetny klimat.
Awatar użytkownika
KonradSkal
Bywalec

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post