Oświetlenie LED-owe nad oknami

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Oświetlenie LED-owe nad oknami

Postautor: kow >   21 wrz 2018, 10:48

Planujemy montaż takiego małego zabudowanego sufitu, w którym bedą biegły rury wentylacyjne oraz rury kanalizacyjne. Akurat będzie to nad oknem. W związku z tym, zastanawiamy się aby dodatkowo zamontować oświetlenie LED-owe. Pytanie, jakie konkretnie?
Awatar użytkownika
kow
Ekspert

Re: Oświetlenie LED-owe nad oknami

Postautor: jerzyks >   25 wrz 2018, 6:50

Takie oświetlenie jest w ostatnich latach bardzo popularne z tego względu, że emituje dosyć intensywne światło. Poza tym jest stosunkowo tanie w codziennej eksploatacji.
Poza tym dostępność takiego oświetlenia jest duża. Zarówno w sklepach stacjonarnych oraz w internetowych sklepach z oświetleniem.
Dostępne są też na portalach aukcyjnych.
Awatar użytkownika
jerzyks
Ekspert

Re: Oświetlenie LED-owe nad oknami

Postautor: mirek7 >   06 cze 2019, 7:24

Cześć,witajcie. Ja zastanawiałem się nad oświetleniem led do swojego domu, niestety nie do końca się na tym znam. Czy ktoś z was możę udzielić jakichś rad gdzie najlepiej w takie lammpy i zasilanie się zaopatrzyć ? Znalazłem taką stronę https://www.shemeck.pl/ Co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
mirek7
Ekspert

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post