Okna pcv Wrocław.

Tutaj możemy zadać takie pytania: Jakie okna pcv wybrać? Jakie okna pcv kupić? Ogólne dyskusje na temat wyboru okien pcv do domu lub mieszkania i nie tylko. Doradztwo na temat producentów okien pcv i profili okiennych.

Re: Okna pcv Wrocław.

Postautor: AnielaC. >   26 sie 2016, 11:15

A sprawdzałeś tutaj: http://www.bieganski.szczecin.pl. Firma solidna, terminowa dostawa zamówienia.
Awatar użytkownika
AnielaC.

Postautor: b1995 >   21 lis 2016, 9:20

firma SKŁADOKIEN.PL jest niepoważna, wykonawcy niesłowni, nie przyjeżdżają na umówione spotkania a w biurze nikt nie potrafi dać sobie z tym rady. Uzgodnienia z wyceny nie pokrywają się ze stanem faktycznym, montaż przedłuża się w nieskończoność.
Awatar użytkownika
b1995

Postautor: Andrzejek40 >   29 wrz 2017, 13:08

Ja też polecam okna energooszczędne, bo się nie zawiodłem. Znalazłem kilka ciekawych artykułów na tej stronie, poczytałem, dowiedziałem się i wybrałem. Dla mnie okna PCV są najlepsze i zdania nie zmienię. Dla pewności kupiłem okna z trzema szybami (trochę droższe, ale warto) i mam pewność, że dzięki moim oknom naprawdę oszczędzam na ogrzewaniu!
Zapraszam też na moją stronę :)
Awatar użytkownika
Andrzejek40
Bywalec

Postautor: obet77 >   05 paź 2017, 6:19

dla mnie to jest dziwne

Początkujący Okniarz

Postautor: Marcin09 >   03 sie 2018, 6:12

Witam wszystkich, ja natomiast w tym roku zamawiałem okna ze strony https://www.porownajokna.pl/okna-balkonowe bo potrzebowałem konkretnie na przejście na balkon. Można na tej stronie porównać oferty kilku producentów okien i nie tylko balkonowych, ale również PCV, drewnianych czy aluminiowych. Mi w sumie nie zależało na czasie, ale mimo to bardzo szybko mogłem zabrać się za montaż okna.
Awatar użytkownika
Marcin09
Początkujący Okniarz

Postautor: Sławomir84 >   16 sie 2018, 9:01

Jeśli chodzi o Wrocław to najlepiej sprawdzić EMPOL. Zdecydowanie lider na polskim rynku. Mają bardzo bogatą ofertę, a okna są wytrzymałe i ciepłe. Mają do wyboru bardzo bogatą paletę kolorów i kształtów profili, co daje praktycznie nieograniczone możliwości. Warto dodać, że intensywnie eksportują okna na całą Europę, co dobrze świadczy o ich jakości.
Awatar użytkownika
Sławomir84
Bywalec

Postautor: Jarek >   03 lis 2018, 6:17

Tylko UHT, mają okna z fabryki Adams - gwarancja jakości 8-)
Awatar użytkownika
Jarek

Poprzednia

Wróć do Jakie okna PCV kupić? Jakie okna PCV wybrać?

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post