okna PCV - ktore lepszym wyborem - jakosc/cena

Tutaj możemy zadać takie pytania: Jakie okna pcv wybrać? Jakie okna pcv kupić? Ogólne dyskusje na temat wyboru okien pcv do domu lub mieszkania i nie tylko. Doradztwo na temat producentów okien pcv i profili okiennych.

okna PCV - ktore lepszym wyborem - jakosc/cena

Postautor: helmut .. >   03 kwie 2019, 12:07

witam,

przymierzam sie do wymiany okien - 1 kuchenne + balkonowe + pokojowe w bloku , do wymiany tez parapety zewnetrze oraz wewnetrzne
rejon tychy/mikołów

pierwsze oferty jakie otrzymałem wygladaja tak (oferta z montazem i wymiana parapetów)

Oknoplast Koncept ok 6000 zł

Drutex Iglo 5 classic ok 5500 zł

Dobroplast avantgarde 7000 ok 4800 zł

które z nich byłyby najlepszym wyborem ? co o tym myślicie ? zależy mi na najlepszej relacji jakosc/cena , dziadostwa nie chce ale nie chce tez przepłacić , dodatkowo czekam na kolejny wyceny
Awatar użytkownika
helmut ..

Re: okna PCV - ktore lepszym wyborem - jakosc/cena

Postautor: Łukasz >   08 kwie 2019, 10:46

Ja osobiście montowałem Okna firmy Delta z Augustowa, w punkcie w Warszawie u Pana Maciej, super okna na niemieckim profilu produkt z najwyższej półki a cenowo pośrednio, jak ktoś się zastanawia nad zakupem okien polecam poznać ich ofertę .
Awatar użytkownika
Łukasz

Postautor: pawelskyy >   22 kwie 2019, 19:31

Ja tam bym obstawał za Drutexami..Firma sprawdzona, z doświadczeniem. Nie chciałem eksperymentować i nie żałuję
Awatar użytkownika
pawelskyy

Postautor: gośc >   23 kwie 2019, 7:46

pawelskyy pisze:Ja tam bym obstawał za Drutexami..Firma sprawdzona, z doświadczeniem. Nie chciałem eksperymentować i nie żałuję

A ile w tym drutexie teraz kosztuje metr bieżący najtańszej leśnej siatki ogrodzeniowej ?
Awatar użytkownika
gośc

Postautor: fridolek >   16 wrz 2019, 14:11

witam- jestem posiadaczem okien z DOBROPLASTU na 4 budynkach ,najstarsze okna mają 12 lat i wszystko jest w porządku -- polecam ,a z opiniami to jest tak jak obecnie w propagandzie politycznej :D :D :D :D :D :D -pozdrawiam
Awatar użytkownika
fridolek

Postautor: Dagmara Radosz >   21 wrz 2019, 16:01

Sprawdź sobie różne firmy i idź do nich po wyceny. Ważne, żeby cena była odpowiednia do jakości. Nam zależało na solidnych oknach na lata. Ja mam 50 lat mąż trochę więcej i nie chcemy już robić remontów większych w naszym domu. Wymieniliśmy okna drewniane na okna PCV z Oknoplast. Moja kuzynka nam poleciła okna tego producenta, bo sama ma je od 10 lat i jest bardzo zadowolona. Ja chciałabym już mieć okna na długie lata i nie martwić się już żadnymi wymianami, dlatego wybraliśmy solidną stolarkę.
Awatar użytkownika
Dagmara Radosz

Postautor: ŁukaszWu >   29 wrz 2019, 16:31

Ja mam z Oknoplast okna Koncept już wiele lat. Mogę polecić :) Mają wszystko co okna powinny mieć. Gdybym miał dziś wybrać drugi raz to też bym je zamówił.
Awatar użytkownika
ŁukaszWu

Postautor: Marb >   29 wrz 2019, 17:11

Adams posiada w ofercie świetne okna na profilach Veka w rozsądnej cenie.
Awatar użytkownika
Marb

Postautor: eliza23 >   30 wrz 2019, 11:32

Hej, ja w swojej kuchni zamontowałam okna pvc kupione w Super Drzwi firmy veka http://www.superdrzwi.pl/produkty/veka- ... ne-prosty/ jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to bardzo polecam - będziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
eliza23

Postautor: Loipeld345 >   01 paź 2019, 9:05

Słuchajcie, a co sądzicie o oknach energooszczędnych? Czy waszym zdaniem takie jak opisane tutaj http://fachowydekarz.pl/energooszczedne-okna-dachowe-2/ będą dobrym wyborem? Szukam jakiegoś na prawdę dobrego rozwiązania jeśli chodzi o okna do siebie na poddasze i będe wam bardzo wdzięczny jeśli coś mi w tym temacie podpowiecie
Awatar użytkownika
Loipeld345

Wróć do Jakie okna PCV kupić? Jakie okna PCV wybrać?

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post