Okna Drewniane CDM

Na tym forum można podzielić się z innymi opinią na temat firm produkujących okna drewniane oraz oferowanych przez nie okien.

Re: Okna Drewniane CDM

Postautor: Robert >   24 maja 2017, 9:32

Czytam Państwa opinie na temat okien firmy CDM i żałuję tylko ,że tak późno się zarejestrowałem na tej stronie.Gdybym zrobił to 6 lat temu, to pewnie uchroniłoby to przed zakupem tych okien ,kilkudziesięciu klientów więcej.Firma ma rozdmuchane ego (dwóch wspólników).Opowiadają o swoim produkcie, że to wysoka półka i że sprzedają towar w całej Europie.Wysoka półka na pewno dotyczy ceny, co nie przekłada się na jakość okien.Mam doświadczenie w tej branży ponad 20 lat i myślę , że trochę się na tym znam.Firma - ŻENADA !!! Dodatkowo jestem zbulwersowany jak widzę CDM, gdyż miałem tylko jeden kontakt z tymi ,,cześkami" kiedy to poleciłem ich okna do pewnego hotelu pod Olsztynem.Wymienialiśmy ustalenia dotyczące kontraktu w ponad 40 mailach przez okres dwóch miesięcy.Kwota kontraktu dosyć duża bo i prowizja dla mojej firmy opiewała na 40 tyś.pln netto.Z resztą do tej pory nie zapłacona.Cześki nie odbierają telefonów i słoma z butów im wystaje. Chyba im nikt nie powiedział, że ZŁO WRACA. Nie życzę im dobrze a Państwa nie zachęcam do zakupu.
Awatar użytkownika
Robert
Początkujący Okniarz

Postautor: Krystyna1050 >   14 lip 2017, 18:22

nie koniecznie dobre ...
Awatar użytkownika
Krystyna1050
Bywalec

Postautor: olek >   28 sie 2017, 15:03

mam bardzo dobre doswiadczenia z oknami VIDOK, po latach doceniam ich funkcjonalnosc. swietnie wyregulowane, wygladaja wciaz jakby byly nowe. Cena byla normalna nie zawyżona jak u niektorych znanych producentów a firma jest z okolic Rzeszowa
Awatar użytkownika
olek

Postautor: Gość >   02 mar 2018, 20:38

Po dwóch latach okna praktycznie do wymiany.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: Krzysiek >   14 cze 2018, 9:11

Również odradzam CDM. Nie szanują klienta. Nie chcecie kłopotów z oknami i serwisem nie kupujcie ich okien.
Awatar użytkownika
Krzysiek

Postautor: Radoslaw Wawrzyniak >   23 lip 2018, 13:50

Niestety musze dodac swoj post odnosnie firmy CDM, zakupilem okna I drzwi tej firmy drewniane ponad 1,5 roku temu, mam od samego poczatku problem z drzwiami ktore sa poprostu nie szczelne, najlepsze ze Zima nikt nie kwapil sie aby co kolwiek z tym zrobic a mi wiart chulal po domu, bo nieszczelnosc byla poprostu straszna, na bokach drzwi, dzrwi odbijaly etc. Pracownicy sami potwierdzali ze powinny byc wymienienione a panowie z serwisu poprostu w upartego nawet nigdy nie bedac u mnie w domu i nie czytajac raportow swoich pracownikow. Firma nie potrafiac rozwiazac problem, zbywa mnie co rusz I sprawa jest b nie zalatwiona do dzisiaj. Firma traktuje z gory swojego klienta, I dostalem informacje ze nie sa wstanie napraic tych usterek I moge sobie je wymienic na inne, tyle ze ja kupilem je wraz z oknami w takim samym kolorze etc I mam sobie poszukac innej firmy gdzie moze dopasuje... poprostu zart. Sprawa do tej pory nie rozwiazana I musze walczyc o to aby wogole ktos przyjechal I naprawil, przeciagaja czas gwarancji na nie korzysc klienta, stanowczo odradzam te firme. Porzadna firma by juz dawno wymienila te drzwi zlaszcza ze regulamin tak stanowi ale firma che abym na swoj koszt dodam ze elewacja jest zrobiona I wymiana bedzie o wiele drozsza niz wstawienie na na samym poczatku. Sprawa trafi pewnie do sadu, ale stwierdzilem ze przestrzege osoby przed taka firma I jej praktykami.
Awatar użytkownika
Radoslaw Wawrzyniak
Początkujący Okniarz

Postautor: pandzia >   19 sie 2018, 8:31

bardzo wytrzymale
Awatar użytkownika
pandzia
Początkujący Okniarz

Poprzednia

Wróć do Firmy produkujące okna drewniane

• Powiązane tematy