Odkurzacz przemysłowy

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

Odkurzacz przemysłowy

Postautor: radoslaaw >   27 maja 2019, 20:03

Mam duży garaż, kotłownię i coraz więcej problemu z utrzymaniem czystości w tych miejscach. Odkurzacz domowy się nie sprawdza, zapycha się filtr bardzo. Warto kupić odkurzacz przemysłowy? macie takie na użytek domowy? https://www.euro.com.pl/odkurzacze-przemyslowe-1.bhtml? doradźcie proszę.
Awatar użytkownika
radoslaaw
Bywalec

Re: Odkurzacz przemysłowy

Postautor: alfred3333 >   02 cze 2019, 8:32

Za dobry odkurzacz zawsze płaci się bardzo dużo pieniędzy.Ja to dobrze wiem.
Awatar użytkownika
alfred3333
Początkujący Okniarz

Re: Odkurzacz przemysłowy

Postautor: Julietta >   29 sie 2019, 12:38

Faktycznie do sprzątania takich miejsc jak magazyn czy garaż potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Nie zawsze konieczny jest odurzacz - w niektórych przypadkach sprawdzą się profesjonalne wózki do sprzątania. Wózki takei wyposażone są w różne akcesoria dzięki czemu sprzątanie jest proste i szybkie. Oczywiście warto też pamiętać o chemii dobrej jakości. Dzięi profesjonalnym środkom można dokładnie doczyścić dowolną powierzchnię.
Awatar użytkownika
Julietta
Początkujący Okniarz

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post