Obstawiacie mecze online?

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

Obstawiacie mecze online?

Postautor: frammek34 >   12 cze 2019, 19:44

Czy jest na forum ktoś kto lubi obstawiac mecze i sie na tym zna? Ja od jakiegos czasu się tym interesuje i czytam różnego rodzaju, takie artykuły https://legalni-bukmacherzy.pl/recepta- ... ki-sukces/ . Co prawda sporo mi to pomaga, ale na pewno jakieś porady od doświadczonej osoby też by sie przydały.
Awatar użytkownika
frammek34
Ekspert

Re: Obstawiacie mecze online?

Postautor: osebers22 >   07 sie 2019, 19:20

Ja własnie zastanawiam się czy nie spróbować tego całego obstawiania meczy i może skoro Ty już coś na ten temat wiesz będziesz w stanie podpowiedzieć mi Jak grać u bukmachera? Ja jeszcze nie mam o tym praktycznie żadnego pojęcia więc na pewno przydadzą mi sie porady od kogoś kto wie coś więcej na ten temat
Awatar użytkownika
osebers22
Bywalec

Postautor: jurek332 >   06 wrz 2019, 12:31

Ja zawsze obstawiam bardzo dużo meczów online.To na pewno jest bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
jurek332
Początkujący Okniarz

Postautor: aldonka99 >   11 lis 2019, 13:38

Ja właśnie obstawiam mecze u bukmachera i staram się jeszcze robić to regularnie. Dlatego, że traktuję to bardziej jako hobby i swoją formę relaksu więc myślę że nie ma w tym nic złego. Fajnie, że jest bukmacher jak https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie więc myślę, że tutaj mam zdecydowanie najwięcej możliwości obstawiania.
Awatar użytkownika
aldonka99
Ekspert

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post