Niemieckie okna Schuco

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Niemieckie okna Schuco

Postautor: Schucoopinie >   26 sty 2018, 8:52

Co sądzicie na temat okien niemieckiej firmy Schüco ? Interesują mnie wszelkie opinie .
Awatar użytkownika
Schucoopinie

Re: Niemieckie okna Schuco

Postautor: Sławomir84 >   13 mar 2018, 14:38

To bardzo solidne i dopracowane technologicznie systemy, a w całej Polsce można znaleźć sporo rzetelnych firm produkujących na profilach Schuco. Z Dolnego Śląska kojarzę Empol z Wrocławia, ale na mapce na stronie można znaleźć więcej firm:https://www.schueco.com/web/premiumpartner_pl/premium_partner_pl W ofercie mają zarówno okna do domów pasywnych, jak i specjalne wykonania o bardzo dobrych parametrach, warto porozmawiać z kilkoma z tych firm i zobaczyć, co mówią i jak doradzą, naprawdę widać doświadczenie.
Awatar użytkownika
Sławomir84
Początkujący Okniarz

Postautor: Jarek >   13 mar 2018, 15:36

Czy okna schuco są produkowane w Polsce czy w Niemczech ?
Awatar użytkownika
Jarek

Postautor: Kasia >   29 mar 2018, 11:30

Teść zakupił do mieszkania w bloku te okna. Po pierwsze ekipa pomiarowa i montażowa z biura z Sosnowca - porażka, nie zgadzajcie się na nią, niech dadzą Wam z Bielska. Okna - przyszły zabrudzone w środku, zaśmiecone, z nadrukami seryjnymi na szybach. Montaż trwał jeden dzień a poprawki w ramach reklamacji ponad tydzień w tym jedno skrzydło zostało całkiem wymienione. Ja zakupiłam też te okna do domu, zobaczymy jak będzie. Ekipie pomiarową (wspomnianą z Sosnowca) wymieniłam po ich wizycie na budowie (totalnie nie byli się w stanie odnaleźć) ta druga która przyszła po nich zebrała zupełnie inne wymiary... Czy okna przyjdą dobre? Zobaczymy.
Awatar użytkownika
Kasia

Postautor: Sonia >   31 mar 2018, 5:18

Nie mam złego zdania. Generalnie jednak jeśli chodzi o konkretne marki to raczej internorm - austriackie. Mają dość silnie rozbudowaną dystrybucję w Polsce. We Wrocławiu i okolicach zajmuje się nią oknar.
Awatar użytkownika
Sonia

Postautor: Jano >   31 mar 2018, 8:29

Na co komuś niemiecka czy austriacka masówka ? Za cenę ich plastiku dostaniemy dostaniemy najwyższej jakości Polskie okna drewniano aluminiowe w wersji pasywnej z pełną gwarancją i serwisem na miejscu .Polak kupuje Polskie i lepsze produkty niż niemiecki i austriacki badziew udający luksus bo zagraniczny. Teraz jest czas patriotyzmu zakupowego .
Awatar użytkownika
Jano

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post