Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Postautor: kow >   04 mar 2017, 8:05

Gdzie kupić elementy do montażu balustrady ze stali nierdzewnej w Warszawie? Ktoś już to może przerabiał wcześniej?
Awatar użytkownika
kow
Bywalec

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Postautor: emte >   06 mar 2017, 11:13

Jest kilka firm które się w tym specjalizują. Np MG Stal. Robią zarówno balustrady, rury profilowe, rozety, szklane daszki i całą gamę elementów do balustrad. Proponuję więc wysłać do nich zapytanie w tej sprawie.
Awatar użytkownika
emte
Bywalec

Postautor: Sttaszek >   20 mar 2017, 12:08

Jeśli masz pomysł i wiesz jak ma wyglądać taka balustrada możesz zamówić rury ze stali nierdzewnej pocięte już na wymiar.W Bth Import Stal i tam możesz sobie zamówić nie tylko rury ale i wszystkie akcessoria czy elementy łączne do balustrad.W Warszawie też mają oddział.Na pewno taniej Ci wyjdzie i zrobisz według swojego wzoru.
Awatar użytkownika
Sttaszek

Postautor: wicherek >   27 cze 2017, 15:31

Ja zdecydowalem sie na zakup gotowych elementów do balustrad. Wszystko przyszlo spakowane lacznie z narzedziami i instrukcja. Wiec super opcja.
Awatar użytkownika
wicherek

Postautor: Andrzejek40 >   23 lis 2017, 11:17

Ja znalazłem bardzo dobre stalowe balustrady dostosowane w całości do moich wymagań na SANDC. Montaż i serwis w cenie, więc jestem pewien, że długo ze mną przeżyją :)
Zapraszam też na moją stronę :)
Awatar użytkownika
Andrzejek40
Bywalec

Postautor: Jurkiewicz >   23 lis 2017, 11:19

Andrzejek40 pisze:Ja znalazłem bardzo dobre stalowe balustrady dostosowane w całości do moich wymagań na SANDC. Montaż i serwis w cenie, więc jestem pewien, że długo ze mną przeżyją :)

Ja mam schody z SANDC i jestem bardzo zadowolony. Świetnie się trzymają mimo tego, że są na zewnątrz :)
Awatar użytkownika
Jurkiewicz

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post