Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Postautor: kow >   04 mar 2017, 8:05

Gdzie kupić elementy do montażu balustrady ze stali nierdzewnej w Warszawie? Ktoś już to może przerabiał wcześniej?
Awatar użytkownika
kow
Bywalec

Re: Montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Postautor: emte >   06 mar 2017, 11:13

Jest kilka firm które się w tym specjalizują. Np MG Stal. Robią zarówno balustrady, rury profilowe, rozety, szklane daszki i całą gamę elementów do balustrad. Proponuję więc wysłać do nich zapytanie w tej sprawie.
Awatar użytkownika
emte
Ekspert

Postautor: Sttaszek >   20 mar 2017, 12:08

Jeśli masz pomysł i wiesz jak ma wyglądać taka balustrada możesz zamówić rury ze stali nierdzewnej pocięte już na wymiar.W Bth Import Stal i tam możesz sobie zamówić nie tylko rury ale i wszystkie akcessoria czy elementy łączne do balustrad.W Warszawie też mają oddział.Na pewno taniej Ci wyjdzie i zrobisz według swojego wzoru.
Awatar użytkownika
Sttaszek

Postautor: wicherek >   27 cze 2017, 15:31

Ja zdecydowalem sie na zakup gotowych elementów do balustrad. Wszystko przyszlo spakowane lacznie z narzedziami i instrukcja. Wiec super opcja.
Awatar użytkownika
wicherek

Postautor: Andrzejek40 >   23 lis 2017, 11:17

Ja znalazłem bardzo dobre stalowe balustrady dostosowane w całości do moich wymagań na SANDC. Montaż i serwis w cenie, więc jestem pewien, że długo ze mną przeżyją :)
Zapraszam też na moją stronę :)
Awatar użytkownika
Andrzejek40
Bywalec

Postautor: Jurkiewicz >   23 lis 2017, 11:19

Andrzejek40 pisze:Ja znalazłem bardzo dobre stalowe balustrady dostosowane w całości do moich wymagań na SANDC. Montaż i serwis w cenie, więc jestem pewien, że długo ze mną przeżyją :)

Ja mam schody z SANDC i jestem bardzo zadowolony. Świetnie się trzymają mimo tego, że są na zewnątrz :)
Awatar użytkownika
Jurkiewicz

Postautor: Darjek >   12 kwie 2018, 12:29

Najlepsze balustrady produkuje firma Balustrady-Skrzypiński. Najlepiej zamówić od producenta, który dzięki swojemu doświadczeniu dopasuje najlepiej rodzaj balustrady. Na stronie możecie zobaczyć ich przykładowe realizacje: https://www.balustrady-skrzypinski.pl/balustrady.html. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
Darjek

Postautor: markopo12 >   28 maja 2018, 9:13

Jeżeli chodzi o montaż balustrad ze stali nierdzewnej to mogę polecić tą stronę https://nierdzewnybalkon.pl . Mają tam nowoczesne balustrady w różnych wersjach które świetnie nadają się do samodzielnego montażu. Na stronie można złożyć zamówienie podając własne wymiary dzięki czemu dostajemy gotowy produkt spełniający wszystkie kryteria. Jeżeli szukacie fajnych balustrad to polecam ;).
Awatar użytkownika
markopo12

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post