Kraków meble na wymiar

Praca w branży okiennej. Prosimy o nie wypisywanie wielokrotnie jednego ogłoszenia. Duplikowane ogłoszenia będą kasowane.

Kraków meble na wymiar

Postautor: emte >   19 wrz 2019, 8:31

Rozglądam się obecnie za solidną firmą z Krakowa, w ktorej mozna zamowić meble na wymiar.

Czy mozęcie macie kogoś takiego?
Awatar użytkownika
emte
Ekspert

Re: Kraków meble na wymiar

Postautor: Hubertt >   19 wrz 2019, 10:59

Woodworks studio.
Bardzo przyjazna atmosfera, miła obsługa, a przede wszystkim wysokiej jakości i ładne meble.Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych sklepów meblowych.

Długo szukaliśmy odpowiedniej firmy pod katem zamówienia mebli do kuchni ale wybralismy dobrze https://woodworks-studio.pl/
meble wysokiej jakości
szybka realizacja
jak również dobre doradztwo
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2019, 11:44 przez Hubertt, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Hubertt
Bywalec

Postautor: Limitless >   20 wrz 2019, 10:29

Nie bardzo rozumiem, dlaczego wszyscy tak upierają się, by kupić meble z konkretnego miasta. Dzisiaj, w czasach gdy góruje internet, nie ma tak naprawdę większego znaczenia lokalizacja sklepu. Wszystko można zamówić bowiem w sklepie online. Sam zamawiałem tak dwie sofy do domu i dostarczono mi je bez problemu pod wskazany adres. ;)
Awatar użytkownika
Limitless
Bywalec

Postautor: redlips >   01 paź 2019, 15:47

Jest wiele sklepów, które oferują bardzo dobre meble niekoniecznie na wymiar. Mnie oferty sklepu https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/ ostatnio się spodobały. Można tam kupić meble mocne, funkcjonalne do pokoju dziecka. Warto się u nich rozejrzeć.
Awatar użytkownika
redlips

Wróć do Ogłoszenia o pracę

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post