Konto firmowe

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Konto firmowe

Postautor: sten >   18 lis 2018, 9:15

Jakie konto firmowe warto jest założyć sobie przy otwieraniu dzialalności?

Co byście polecili?
Awatar użytkownika
sten
Ekspert

Re: Konto firmowe

Postautor: emte >   19 lis 2018, 8:10

sten pisze:Jakie konto firmowe warto jest założyć sobie przy otwieraniu dzialalności?

Co byście polecili?

Polecam zajrzeć sobie na ranking kont firmowych i sobie wszystko porównać. Zobaczyć sobie jakie opłaty za prowadzenie konta pobieraja banki. Czyli płatności za prowadzenie konta,za przeleewy czy wypłaty z bankomatów. Czasami dochodzą do tego jeszcze inne opłaty a jedną z bardziej absurdalnych opłat z jaką ja się osobiście do tej pory spotkałem, była prowizja za elektroniczny dostęp do konta bankowego. Zakładając konto bankowe dla firm, warto więc dokładnie prześwietlić warunki prowadzenia takiego rachunku.
Dobre konto firmowe to na przykład konto w nest banku. NIe ma tam żadnych opłat.
https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/
Awatar użytkownika
emte
Ekspert

Postautor: aldonka99 >   27 kwie 2019, 17:13

Ja u siebie mam takie konto firmowe, które przede wszystkim występuje w zestawieniu przy możliwości płatności online. Dlatego, że bardzo często korzystam z https://www.cashbill.pl/platnosci/ czyli szybkich i przede wszystkim bezpiecznych płatności internetowych.
Awatar użytkownika
aldonka99
Ekspert

Postautor: Alicja88 >   16 maja 2019, 10:55

Miałam konto firmowe w citi jednak szybko z niego zrezygnowałam ze względu na częste problemy z obsługą szybkich płatności. Z racji, że bardzo często wykonuję płatności online za pośrednictwem https://hotpay.pl, wybrałam mBank i nie żałuję. Teraz przynajmniej nie mam żadnych problemów z wysyłaniem szybkich płatności.
Najlepsze portale randkowe - EROTEUSZ.PL
Awatar użytkownika
Alicja88
Początkujący Okniarz

Postautor: opiekunnestbank >   08 cze 2019, 16:24

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowadzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/dla-twojej-firmy/konta/biznest-konto

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Awatar użytkownika
opiekunnestbank
Początkujący Okniarz

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post