Kamera termowizyjna do weryfikacji ucieczki zimna

Ciepły montaż? Montaż na kotwy czy na dyble? Montaż na pianke czy na taśmy rozprężne? Tutaj dowiesz się wszystkiego.

Re: Kamera termowizyjna do weryfikacji ucieczki zimna

Postautor: jerzyks >   29 lip 2019, 9:23

Masz co najmniej kilka opcji. Pytanie, czy na pewno chcesz wynajmować kamerę termowizyjną pytam, z tego względu, że koszta z tym związane (z zakupem tego rodzaju sprzętu - są stosunkowo wysokie).

Taką kamerę termowizyjną wykorzystuje się rzadko - po co więc kupować, skoro mozna ją wynająć, na czas niezbędny do dokonania pomiarów.
Awatar użytkownika
jerzyks
Ekspert

Re: Kamera termowizyjna do weryfikacji ucieczki zimna

Postautor: edanaha >   20 lis 2019, 11:30

Słuchaj ja ostatnio miałem podobny problem i znajomy polecił mi stronę https://www.test-therm.pl/katalog-produ ... rmowizyjne zamówiłem sobie kamerkę, konkretnie model InfRec R300 i powiem Ci , że mega sprzęt, ale nie wiem czy aż taka maszyna do domu ci jest potrzebna, ja tego używam w firmie do pomiarów ponieważ potem eksportuje te dane na kompa i prowadzę dokładną analize ze względu na profil pracy jaką wykonuje. Są też inne modele także sprawdź sobie , na bank coś znajdziesz
Awatar użytkownika
edanaha
Bywalec

Wróć do Opinie o sposobach montażu